Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy 4 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy 4 éves szerelmet vallott nekem?

Figyelt kérdés
a szomszéd srác az egyik haverom és sok időt töltök náluk, és az öccse nagyon megkedvelt, ma délután pedig szerelmet vallott nekem. mit tegyek? hogy reagáljak rá úgy hogy ne bántsam meg az érzéseit?

2017. aug. 2. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bántanád meg,szegény ezt játéknak veszi csak,nevess csak rajta azt jóvan,nem kell itt elmondani,hogy Bocsi,de nem működne köztünk,mert még pisikélésen kívül nem igazán tudod másra használni a detektort..
2017. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne már :D Ha nem vagy hasonló korban, és engedd meg, hogy feltételezzem, hogy nem ez a helyzet :D, akkor csak nevess rajta amikor mondja meg ölelget ha engeded és mosolyogj rá. Nem is fog rá emlékezni, de ne mondd hogy nem szereted mert azt rosszul fogja érteni. 😅
2017. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te ezt tényleg ennyire komolyan veszed? :D A kisgyerekek minden hülyeséget összehordanak, ne kapj szívrohamot.
2017. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én négy évesen az unokatesómba voltam "szerelmes". Kaptam egy puszit, meg hogy ha nagy leszek, újra megdumáljuk a dolgot. Videó is van róla. Azóta ezzel cikiznek a családban... 18/f
2017. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!