Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk a csúnya arcú lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk a csúnya arcú lányok fenekét is megnézik? A középiskolában mennyire gyakori, hogy egy srác megnézi egy lány fenekét?

Figyelt kérdés

Az osztályomban szokták csapokodni egy lány fenekét, aki mondjuk én nem tartok túl szépnek. Egyáltalán nem csúnya de olyan...semmilyen. Meg már pár fiútól is, hogy a teste jó a az arca csúnya. (Szépen kifejezve)


Normális válaszokat! Ha olyat nem tudnál írni akkor kérlek egyáltalán ne írj.



2019. jún. 5. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A fiúk a suliban mindenkin néznek mindent, ez a természetes
2019. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Jöhetnek még
2019. jún. 5. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg megnézünk mindent mindenkin enyhe túlzással.
2019. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Meg mindig jöhetnek
2019. jún. 5. 14:37
 5/10 anonim válasza:
70%

hogy finoman fejezzem ki magam, a középsuliban még a legyet is reptében. Simán jártam annak olyan lánnyal, akinek nem volt kifejezetten szép arca (azért nem is csúnya), viszont marha jó teste, ami az ágyban nagyon is hasznos volt :P viszont mivel tudta, hogy azért arcban vannak kívánnivalók, így elképesztően kompenzálta ezt odaadással.

Hogy középsulisan fejezzem ki magam, ha a teste jó, az már elég, majd legfeljebb kap egy mekis zacskót, mert az mosolyog :D 26F

2019. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Jöhetnek még
2019. jún. 5. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Én pl. nem, ha ocsmány feje van, még a közelébe sem merek nézni. Viszont ha átlagos az arca, akkor simán mehet, kivéve, ha van látótávolságban egy olyan, amelyiket érdemes megnézni. Egy 600 fős suliban pedig szerencsére általában van.
2019. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Kozepiskolaban minden fiu rettento kanos. Mindenre beindulnak, igy hat megneznek es megtapiznak mindent. Igen, meg a a csunya arcu lanyok segget is. Bocsi a szoert, de nincs kedvem most finomkodni. Amugy ez felnott korban is megmarad, attol hogy valakinek nem.olyan szep az arca, a popsija meg szep. Ugyan igy megnezik.
2019. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Meg mindig jöhetnek

Örülök, hogy mindenki normálisan válaszolt :)

2019. jún. 5. 21:12
 10/10 anonim válasza:

Ugye ha az arcát látom meg előszőr veszett fejsze nyele.

Volt már, hogy azthittem valami helyes fiús cigánylány van Tescoba, aztán mikor megláttam arcát, egy 40-50 éves ráncos cigány nő volt, csak ugye divatos cuccokban, meg vékony testben. Nos az akkora törés volt, hogy azóta nem.

2019. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!