Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya dolog Valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya dolog Valentin napon szakítani? 18/f

Figyelt kérdés

Egy buliban egyszer megcsalt, de nem számítottam, mert vannak szükségleteim. Ő nem is tudja hogy tudok róla, játssza a nagy szerelmest.


Elvileg este megyünk moziba, nagyon csúnya lenne ha a film után finoman elküldeném melegebb éghajlatra?



2019. febr. 14. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Miért pont most okoz neked az gondot, hogy megcsalt, ha eddig nem érdekelt a "szükségleteid" miatt?
2019. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem most sem okoz ez gondot, de valamikor olyankor akarok szakítani amikor fáj neki vagy nem számít rá
2019. febr. 14. 13:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Így megfogalmazva , hogy jobban fájjon neki: Igen, szemét dolog. Vagy már akkor megmondod neki, hogy ennyi, vagy feldolgozod. De még fiatal vagy, hogy át tudj lépni egy ilyen sérelmen és tovább haladni. Ilyenkor még azt hiszed az a jó, ha belerúgsz minél nagyobbat a másikba.

Szeretted valaha, vagy mindig csak arra kellett? Ha előbbi, akkor nem bántod meg, mert szeretted. Ha utóbbi, akkor eddig is görény voltál, hogy az orránál fogva vezetted. (és ne csodálkozz, hogy így megcsalt) Fül, farok behúz és emberien elköszönni.


30+ F

2019. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Perszehogy szerettem, nem jöttünk volna össze kb másfél évvel ezelőtt... De én most miért legyek tekintettel rá, ő sem volt rám amikor megcsalt. Ennyi erővel most délután meghúzok valakit én is, aztán egálban vagyunk, továbbra is együtt lehetünk mert miért ne...
2019. febr. 14. 14:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogy van ezek után egyáltalán gyomrod elmenni vele bárhová is.
2019. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te meg úgy játszod a nagy szerelmest, hogy közben csak a szükségleteid miatt vagy vele. Nagyon gratulálok mindkettőtöknek.
2019. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
19%

Azert nagyon csuny dolog, mert az osszes jovobeli valentinnapjat elrontod ezzel, nem csak ezt.


Egyszer megcsalt, ok, de miert hiszed, hogy te jobb vagy nala? Ez goreny dolog. Ha nagyon ki akarsz vele szurni akkor csinald vegig ezt a napot, es utana tunj el az eletebol. Ne keresd tobbe. Az is fajni fog.


Ok, bocsi a tobbiektol, tul sok filmet nezek :D

2019. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nagyon ki akarok szurni vele, de ha kapcsolatban vagyunk ne feküdjön már össze másokkal... Bennem volt annyi hogy nem csalom meg akkor benne is lehetett volna annyi
2019. febr. 14. 14:52
 9/19 anonim ***** válasza:
Szakíts vele holnap. Az már nem jeles nap, viszont valszeg úgy fogja érezni, hogy csak a valentin nap miatt nem léptél előtte való nap. Ettől a tettől nem tűnsz görénynek, de mégis fájni fog neki, mert mégis van valami közé a valentin naphoz... Bár ha akkora játékos lennél, akkor tegnap szakítottál volna...
2019. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

"Bennem volt annyi hogy nem csalom meg akkor benne is lehetett volna annyi"


De annyi már nem volt benned, hogy felül tudjál kerekedni a farkadon, és képes voltál csak azért velemaradni, hogy legyen kit töcskölni. Ezt ne nagyon nevezd kapcsolatnak, a helyedben nem lennék ilyen nagyra magammal. Még 1-1 alkalomra se tudtál volna felszedni valakit? Inkább együttmaradtál azzal, aki megcsalt, csakhogy mindig kéznél legyen egy p*nci, ahova bedughatod? És most meg még azt is rajta akarod levezetni ilyen kisgyerekes játszmákkal, hogy másokkal nem mersz arcoskodni? Szerintem még ma délután lépjél le az életéből, hadd legyen egy normális estéje. xD

2019. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!