Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni elfogadni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet tanulni elfogadni vagy rossz lesz mindig és kész?

Figyelt kérdés

A helyzet adott.

Az 5-6 lány közül, akik eddig bejöttek, egyet nem tudok elfelejteni.

Sosem történt semmi komoly, vele se. De őt nem tudom kiverni a fejemből. Ő A 10/10-es! És még normális is. Nem belé vagyok zúgva, csak szívesen találkoznék vele.

Egyszer közeledtem, nem viszonozta. Hagytam. Fél évre rá rájöttem, hiába tetszettek meg közben mások is, őt csak nem tudom úgy elfelejteni. Hát elhívtam. Élőben igen, aztán persze messengeren megmondja, hogy csak barátként gondol rám. Na hát akkor egyértelműen vége, nincs remény, hiába nem akartam elhinni.

Ennek is már egy hónapja, mégis sokszor rámjön, hogy el kéne hívnom még egyszer, hátha, ki tudja... De szerencsére eddig mindig győzött a józan ész.

Biztos sokaknak ismerős a szitu, főleg azok válasza érdekelne, akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalatuk.

Ha erős maradsz és próbálod elfelejteni, majd sikerül vagy csak magadba folytod az érzéseidet? Legközelebb már nem jársz így, ha ezt kezelni tudod, vagy a következő alkalommal is ugyanilyen rossz lesz?

Köszi a válaszokat előre is!

17f



2019. jún. 15. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
küzdj érte, de ne zúdítsd rá az érzéseidet és ne nyomulj. várd meg hogy megismerjétek egymást
2019. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sokat agyalok valakin, akkor én általában fel szoktam venni az illetővel a kapcsolatot, aztán alakul majd valahogy. Egyébként meg egy másik lány tudja csak igazán kiverni a fejedből ezt a bizonyos valakit, de nyilván nem akárki. Elfogadni el lehet és bele törődni, de szerintem ez nem túl bölcs dolog. Amíg azt mondja az agyad, hogy menj oda hozzá és beszélgess vele, addig kell cselekedni. Ragadd meg azt, hogy ilyen érzéseket táplálsz iránta.
2019. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Felesleges, csak a pénzedet nyelik el, nem érnek annyit.

Maradj szingli és gazdagodj meg.

2019. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
45%

Ezt az érzést ő akarta/akarja így.


Ő az aki nem enged el.


Játszik veled.


És ez így is marad.


Majd mikor látod más férfival, még akkor is képes lesz olyan erővel vonzani, hogy ne tud elfelejteni.


Próbálkozhatsz más nőknél, de ennek örökre a rabja maradsz.


Ez így működik.


Bizony, vannak nők, akik akár több száz pasit is képesek örök fogságban tartani a puszta megjelenésükkel és/vagy puszta tekintetükkel.

2019. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a maszlagot honnan szedted, utolsó?

Ne hallgass rá, kérdező. Az élet minden területére igaz a mondás; kétféle ember létezik. Az egyiknek sikerül, a másik (túl korán) feladja.

2019. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi srácok, felvillanyoztak a kommentek. :D

Már szinte teljesen letettem róla, de teszek még egy próbát. Ha esetleg eljönne, az már önmagában győzelem, ha meg nem, hát mit veszítettem?

2019. jún. 17. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!