Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok arról, ha egy lány nem hord melltartót?

Figyelt kérdés

Szóval jobban átlátszik az alakja a pólón, meg ugye ott a bimbi is.

Szerintetek ez vonzo akkor is, ha nem tokeletes valakinek a melle?


2019. jún. 17. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem teljesen, egy B-s kosár méretig idilli a kép
2019. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Hat en ismerek csajt aki nem hord de konkretan full meroleges szegeny a fallal az ugx eleg sutan nez ki konkretan csak ket szunyogcsipes domborodik a polobol
2019. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Azt gondolnám, hogy normális.

Bármekkora mérettel meg lehet tenni, ha nem lóg a földig.

Az meg, hogy lehet sejteni a bimbót... ugye az orrod sokkal rondább, aztán mégse takarod el.

Szokás kérdése. Normális helyeken senkit se zavar.

2019. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna sòt..!
2019. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%
Én magát a melltartót is izgalmasnak találom, szóval én nem szeretem ha egy nő nem hord.
2019. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez undorító. Iskolába is úgy jársz? Mindenki látja a melled... És nagyon igénytelen hogy nem zavar hogy átlátszik a mellbimbód az utcán, meg suliban. Mondjuk nem mindegy mekkora melled van, ha nagyon kicsi és feleslegesnek érzed akkor oké, de B kosártól felfelé...
2019. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Bugyit se hordjon
2019. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bugyi kell, egészségügyi szempontból.

A melltartó nem szükséges, csak sporthoz.

2019. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Igaz nem fiú vagyok és nem is vonzó szempontból közelítem meg a kérdést de szerintem hordj melltartót még akkor is ha van aki úgy gondolja hogy jól nézel ki nélküle ugyanis hosszútávon lehet nem lesz kényelmes ahogy lógnak a melleid. Inkább ne nézzenek annyit minthogy később hátfájással küszködj.
2019. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

A hátfájás nem ezen múlik. A súlya melltartóban pont annyi + még a melltartó súlya.


Lógni meg akkor fog, ha ruha nélkül hordod. Úgy is lehet, de mifelénk ez még elég feltűnő lenne.

A ruha azért megfogja.


Viszont, ha melltartót hordasz, akkor elkényelmesedik, és akkor fog IGAZÁN lógni később!

Ugye nincs a nap minden percében rajtad a melltartó.

2019. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!