Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord három melltartót...

Miért hord három melltartót egy lány?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány, akinek úgy tűnt, hogy elég nagy a melle. Aztán észrevettem, hogy a fehér trikója alatt, még van három fekete pánt. Azért vett fel annyit, mert nem akarta, hogy mozogjon, vagy azért mert kicsik neki, és így akarta optikailag növelni?
2018. máj. 20. 04:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 melltaertonal 2 pant latszik,ha nincs egymason. A 3. lehet a triko akasztoja.

De vannak 3 pantos melltartok is manapsag.

N

2018. máj. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

A nagymellű

A közepes mellű

A kisebb mellű is hordanak melltartót

2018. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nagy melleim vannak, én felveszek egy melltartót, arra egy sportmelltartószerűséget, így "biztonságban érzem magam", hogs nem buggyan ki a melltartóból a mellem sehol, nem fog nagyon mozogni, ha futni/sietni kell... :) szerintem nem csak átverés miatt vesz fel valaki többet.
2018. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
Vagy amit az előzők írnak, vagy így próbálja elérni,hogy nagyobbnak látszódjon a melle :D
2018. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 melle van.
2018. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordtam régebben 2 melltartót meg arra esetleg még egy trikót. Azt nem hiszem hogy azért venne fel több melltartót hogy nagyobbnak látszódjon. Inkább valószínű hogy nagy a melle és nem szereti ha mozog.
2018. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!