Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom kideríteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kideríteni, hogy érdeklődik e irántam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nem ad egyértelmű jeleket. Segítsetek légyszi.

- egy kamasz lány


2019. jún. 18. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélsz vele erről 🙄
2019. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon néz kérdezd meg, hogy : Te mi a frászt nézel?
2019. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Faszt akartam írni csak kijavította a telefon, jaj.
2019. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha pl. érdeklődik irántad->

ismerősödtől kérdez rólad, bókol, kedves hozzád (bár tini gyerekeknél lehet pont az ellenkezője), néz téged, zavarba jön ha és nézel vagy ha beszélgettek. Ilyesmik.

De beszélgess vele és fogod tapasztalni az ilyen jeleket. Ő lehet nem fog a szemedbe nézni mert zavarba lesz és pont hogy nem akar szemkontaktust. 🤷 Ezt így nehéz, mert lehet nem annyira nyitott a fiú, hanem zárkózott. Szóval: beszelgessetek rendesen és majd a viselkedéséből rájössz. Vagy írj majd pár dolgot milyen ha beszélgettek, megpróbálunk segíteni hogy mit is jelenthetne. (Bár lehet rosszra tippelnénk, sose tudni🤷)

2019. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!