Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki vagy csak érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban,egymás nevét sem tudjuk, vagyis konkrétan nem tudunk egymásról sokat és sosem beszéltünk. És ha véletlenül összefutunk vagy találkozik a tekintetünk, pár másodpercig bámul engem, ez nem sima nézés volt, hanem inkább egy kicsit mintha kihívja engem a szemkontaktusra, amit általában elkerülöm, vagy váratlanul visszavágok, és ő egy kicsit zavarba jön, vagy néha úgy tesz mintha nem vett volna észre engem. És ha elhaladok mellette, vagy ő mellettem, mindig rám néz, akkor is ha barátaival éppen beszél.

Ez igy ment sokáig kb 2,5 éven keresztül.

De nemrégen, a lépcsőnél véletlenül találkoztunk, amikor éppen kimenni készültem az iskolából, ő kiment az ajtón, vagyis azt hittem. Kicsivel később az iskola bejárati ajtó felé mentem, ő megvárta engem ajtót tartva nekem, egy pillanatig láttam rajta, mielőtt észrevettem, hogy reménykedve várt engem, de amikor meglátott engem, mintha örülne neki is.

Okés ha tetszem neki, de egy kicsit össze is zavarta engem, mert van neki barátnője.

Vagy csak képzelődöm ezeket a dolgokat? 🤔 hmm, nem tudom.



2018. márc. 10. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén megvalva lehet, hogy tényleg csak beképzeled. Velem is volt ilyen. Ettől függetlenül lehet, hogy bejössz neki de szerintem erre nincs sok esély csak udvarias.
2018. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom, igazabol nem is erdekel ez a fiu, csak furcsallom a viselkedeseit, mert eddig csak o szokott nezni engem tobbszor neha, a tobbi srac a suliban nem szoktak bamulni engem, ha igen, csak egyszer-ketszer es utana mar nem annyira es nem vagyok annyira feltuno lany. Nem szoktam bekepzelni a dolgokat, ha igen akkor nem tudom mit csinaljak 😄
2018. márc. 11. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!