Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen fiúk/lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen fiúk/lányok jönnek be? Külső, első?

Figyelt kérdés

Nekem külsőre nincs egy úgymond adott tulajdonság,ha szerintem helyes egy srác akkor helyes. Viszont a belső az sokat számít,ha valaki vicces,megértő,tud hülyéskedni úgy hogy még is lehet vele komolyan beszélgetni.


(Csak kíváncsiságból kérdezem 🙂)


16/L



2019. jún. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Alapvetően egyetértek veled, csak nyilván a másik oldalról nézve ezt. Bár nekem a dohányzás marha taszító tud lenni, ahogyan az is, ha valakin már-már túl sok a felesleges, és egyszerűen nem nőies, hanem duci.
2019. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Számomra fiúként fontos, hogy milyen a lány belső tulajdonságai, visszataszító számomra, ha posztolgatós és minden hova kirakja magát. Valamint a cigaretta is ilyen számomra. Az ideális lány számomra, normál vagy vékony testalkatú, sportos, hosszú barna hajú. A többit meg az élet formálja :D 17/F
2019. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Nekem bejönnek a cigis lányok (sajnos :D). Magam sem tudom miért...
2019. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne legyen túlzottan féltékeny típus, nézzen ki jól ne legyen lehetőleg 150 centi de azt is ki birom ha éppen az. Cigi nem érdekel, sőt lehet velem van baj de még jobban tetszik valaki ha cigizik :/ legyen érett és laza, lehessen vele hülyülni de alkalom adtán komolyan is beszélni.
2019. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Legyen legalább 160cm. 182cm vagyok úgyhogy nem nagyon szeretném ha csók helyett a hasamat nyalná....Szőkés barna vagy barna hajú legyen és legyen melle ami látszik is (nem perverz ként mondom), nem nagyon szeretem a cigis csajokat úgyhogy ne legyen cigis. ENNYI ¯\_(ツ)_/¯
2019. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogjon meg a külseje, mert nyilvát azt látom először... Legyen hűséges, ne legyen annyira nőcsábász, legyen humora,de komoly dolgokról is lehessen vele beszélgetni. Legyen normális, de nem baj ha tisztában van azzal, ha jól néz ki. Legyen minimum velem egymagas, legyen esze. Legyen jó reakcióképessége, valamint tudjon szeretni és értse a humoromat. Ne abból álljon a szókincse, hogy bazzeg és g*ci, és ne alkoholizáljon és ne cigizzen és tudjon a telefonja nélkül élni. Tudjon hallgatni és vígasztalni.


Na ez a pasi eddig csak a képzeletemben létezett, de mostmár... ugyanott van ahol volt eddig is. Olyan mint egy sárkány. Hiába szeretnénk, nem kaphatjuk meg. Eddig hittem az igaz szerelemben. Most elbizonytalanodtam....


L

2019. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!