Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most első sorban a fiúkhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most első sorban a fiúkhoz szólnék, de lányok véleménye is érdekel. Szóval, szerintetek milyen egy nehezen kapható lány?

Figyelt kérdés

Mostanság eléggé elgondolkoztam azon, hogy milyen is egy nehezen kapható lány, és rájöttem, hogy az új sulimban a pletykák elkerülése végett (pl "mekkora egy könnyen kapható rbnc vagy" stb..) én is nehezen kapható szeretnék lenni.. Valami jó tippek?

Előre is köszönöm!



2017. aug. 10. 22:05
 1/6 I noor Y ***** válasza:
100%
Szerintem ne engedd egy fiunak se h barmit gyorsan akarjon elerni nalad
2017. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen, hogy nehezen kapható lány...

Vannak a könnyűvérűek akik ugyebár keresik az alkalmat a szexre...

És vannak azok a lányok akiket az érzéseik irányítanak, tehát azzal fekszenek le akit szeretnek és aki viszont szereti őket, de vele is csak akkor ha a fiú már valamivel bizonyított, nem erőszakos a szexért meg minden...


Szóval a legjobb tipp ha az aranyos fiúk felé mész és nem a pávagyerekek irányába. Ha azt keresed aki szeret és megnyugvást nyújt.

2017. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ilyeneket előre eldönteni... A vége az lesz, hogy játszod majd a megközelíthetetlen jégkirálynőt, aminél nincs utálatosabb.


Mindig az a lényeg, hogy úgy viselkedj, ahogy neked jó. Nyilván nem egyből kell ágyba menni az első fiúval, aki rád mosolyog, hanem ki kell ismerni, ehhez pedig tartogatnod kell magad. Lehet ezt egészséges arányokban is csinálni, hogy normális legyen. Azokra mondják, hogy könnyen kaphatók, akik egyből lefekszenek az első fiúnak, minden gond nélkül. Nyilván te nem ilyen vagy. Ha nem, akkor nincs min aggódni. Tudatosan nem kell rájátszani erre.

2017. aug. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
17%
szerintem feküdj le te is mindenenkivel
2017. aug. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon kedves lány, akivel többet is akartam volna, de sehogy sem tudtam közelebb férkőzni hozzá. Évekkel később újra felvettük a kapcsolatot, és azóta boldog párkapcsolatban él a barátnőjével. Na ilyen a nehezen kapható lány számomra...
2017. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Szóval igazából benne vagy a jóban, de inkább szeretnéd megjátszani magad, hogy egy prüd unalmas jó kislánynak nézzenek? Szerintem ne játszd meg magad, mert a többiek úgyis észre veszik és az ilyen álszent képmutató embereknél nincs rosszabb..nem lenne természetes a viselkedésed..persze nem azt mondom, hogy már évnyitón menjen rajtad végig a fél osztály..
2017. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!