Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamelyikotok segitene nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke Vikicica kérdése:

Valamelyikotok segitene nekem valaszt adni eme kerdesre?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok es meg nem volt baratom. Miota tudatomnal vagyok azota meg soha nem borotvaltam OTT LENT. Az osszefuggesben van azzal a noi megerzesemmel h szuzen halok meg.

Ui: a fiukat nem zavarja h meg sosem borotvaltam?



2019. jún. 23. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem volt még barátod,akkor valószínüleg nem is látta még senki.

Ha lett volna/lenne barátod,akkor se kellett volna/kellene feltétlen ennyi idősen látnia.

Nem ezen múlik,hogy szűz maradsz-e vagy sem,de 16évesen nagyon nagyon nagyon elhamarkodott ilyet kijelenteni.

Legyen úgy,ahogy neked tetszik,ahogyan jól érzed magad.

Ha lesz barátod és aktuális lesz a téma,úgyis úgy fog szeretni,ahogy vagy(jó esetben).Kitudja kinek hogy tetszik?!

A lényeg,hogy neked jó legyen.

2019. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Igen zavarna, lábadat se borotváltad?
2019. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
xD vicc volt, amugy csak akkor zavarna, ha nagyon szőrös, és hosszú
2019. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az hosszunak szamit ha belehet fonni?
2019. jún. 23. 15:12
 5/16 anonim ***** válasza:
:D
2019. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu xdd.
2019. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu merr mar regota novesztem.
2019. jún. 23. 15:23
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Muti a copf-ot ha nem kamu.
2019. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Kamu, mivel a legtöbb testtáj szőrzetének a mérete véges, és nem nő túl egy bizonyos méreten. Két helyen van más típusú szőrzet, ami addig nő amíg le nem vágják: a haj és férfiaknál a szakáll.

Így a kérdés nem csak kitaláció, de a kérdező még messze nincs 16, hiszen az általános műveltsége a témában inkább általános iskolai szintű.

2019. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normalisan valaszolni akkor miert vagy itt?
2019. jún. 23. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!