Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány segitséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány segitséget kér tőletek, akkor hogy álltok hozzá? és ha a haverotok segitene a lánynak, akkor ti nénétek, hogy hogyan magyaráz/mutatja neki vagy nem foglalkoznátok vele?

Figyelt kérdés

nem olyanra gondolok, hogy vegyen le valami a fiú, mert a lány nem éri el, hanem pl.:

az edzésen egy uj dobástechnikában segitsen neki, mutassa meg hogyan kell.

de a lánynak ( jelen esetben nekem :D) az előző edzésen eléggé tűrhetően ment a dobás, szoval igy eléggé hülyén nezne ki, ha utána meg megkérném, hogy mutassa meg.

de mivel már régóta kosarazom, ezért arra se kérhetem meg, hogy a jó dobástechnikát mutassa meg egy sima dobásnál.


de nem merem megkérni, mert szerintem kicsit fura lenne, hogy én kérem meg ugy, hogy 8 éve kosarazom és az előző edzésen egész jol ment a dobás.


szerintetek milyen kéréssel mehetnék oda hozzá?



2015. nov. 6. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

nincs e kedve együtt edzeni bemelegíteni stb gyakorolni lazába közbe dumálni

végig beszélgettek nevetgéltek ha valamiben ügyes rá dicsérsz 1-2t és kész azt ezt játszd el pl hétfőn ill csütörtökön h ne legyen ,,feltünő'' majd másik hét kedden hogy azért ne nyomulj és gondolom akarsz tőle vmit azért van ebbe a kategóriába akkor a 3 alkalommal hívd el :D vagy ilyen edzés utáni edzésre

2015. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!