Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozhatok még valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozhatok még valaha ilyen fiúval vagy hasonlót se találok már többet?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy barátom aki tökéletes volt nekem minden szempontból. (én sajnos neki nem)


Belsőre egyszerre csendes és magába zárkózó, komoly, mégis a párja felé nyitott és alapjáraton vicces személyiség. Bonyolult ember de mégis hagyja hogy megfejtsék, nem tartja titokban az érzelmeit ha rákérdeznek. Külsőre magas vékony. Esetleg kicsit edzett de ez sose volt lényeges. Borostás vagy épp ami jól áll az iletőnek.


A kérdés lényege az hogy mivel nekem abszolút az ilyen fiúk jönnek be, mennyi az esélye hogy találkozok még hozzá hasonlóval? És ha találkozom is hasonlóval... Hogyan kéne ,,elcsábítanom"?


17/L


2019. jún. 24. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Minél több embert ismersz meg, annál nagyobb a valószínűsége annak, hogy találsz egy olyan srácot, aki megfelel számodra, egy szimplán logika.


Szóval ne add fel, illetve ne görcsölj rá, hogy minden áron megtaláld, egyszerűen legyél nyitott az emberekre.


Meg szabad kérdeznem, hogy te miben nem feleltél meg neki?

2019. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Más volt az életritmusom. Sokkal nyitottabb vagyok az emberek felé. Szeretek néha a barátaimmal csak úgy elmenni valahova. Világot látni. És nagyon könnyen ismerkedem.

Emellett egy nagyon rossz korszakom volt akkor. Lelkileg szét voltam esve. És kicsit hisztisebb voltam a kelleténél. Azóta ezt megbeszéltük és tisztáztunk mindent (és lelkileg is helyrejöttem).

2019. jún. 24. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóval simán találkozhatsz. Az is lehet, hogy egy olyan srác fog megtetszeni, aki másabb személyiséggel rendelkezik, de valami meg fog benne. Egyszer majd simán lehet hogy elfelejted ezt a srácot. Felesleges ráparázni, csak türelmesnek kell lenned.
2019. jún. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem, ennél csak jobbal🤣
2019. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!