Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan történeteket szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan történeteket szeretnék hallani akik egy időre szakítottak a párjukkal vagy velük szekítottak és hogy utánna hogyan jöttek össze újra?

Figyelt kérdés
Akivel nem történt ilyen az ne irjon csak az akivel igen vagy egyik ismerősével.

2019. jún. 28. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

ismerek ilyeneket.

osszejönnek hogy utanna megint szakitsanak.

Halott dolgot hajkuraszol.

2019. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%
Szia. Én a mostani párommal mentem anno szét. Jártunk 3 évet és rá jöttünk hogy úgy abban a helyzetben amiben voltunk nem fog menni... Volt kb egy 1 és fél éves szünet amikor kapcsolatban maradtunk. Barátok lettünk. De megint összejöttünk és csodával határos módon már több mint 4 éve együtt vagyunk újra.
2019. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazábol nekem van nagyon sok ismerősö akik újra összejöttek és azóta boldogabbak, mert tényleg lehet javítani a hibákon. én csak arra lennék kíváncsi hogy melyik a jobb ha sokat beszéltek és találkoztok újra ki alakul vagy ha egyáltalán nem beszéltek? Véleményem szerint az első opció mivel ha nem tartjátok a kapcsolatot akkor eltávolodunk és reménytelen lenne az egész,
2019. jún. 28. 13:03
 5/8 anonim válasza:
Igazából nem tudom mert ismerősöm is úgy jött össze a párjával megint hogy nem beszéltek 2 évig... Utolsó kommentelő vagyok. Miért szakítottatok amúgy?
2019. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a válaszodat nagyon sokáig még a pároddal. És azt szeretnem meg tőled kérdezni, hogy ti ugyanugy beszéletetek meg találkoztatok és ugy később megint ki alakult és összejöttetek ugye?
2019. jún. 28. 13:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő igazából nekünk semmi oka nem volt csak most elégge ugymond depressziós hangulatában van és mondta hogy nem szeretne megbántani vagy flegmázni. De én igazából ezt csak ilyen szünetnek nevezném mert mondta hogy később újra próbálhatjuk mert szeret és beszélni akar velem csak kis térre van szüksége. Ezért gondolom ha beszélünk meg találkozunk később össze jöhetnénk megint (vagyis remélem).
2019. jún. 28. 13:23
 8/8 anonim válasza:
Mi lett veletek azóta?
2021. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!