Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szakítottak velem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottak velem és teljesen ki vagyok készülve. A srác letiltott fb ról. Hogy van ez náluk?

Figyelt kérdés
Azért szakított velem, mert állítólag nem lett meg az érettségije, mikor még nincsenek is hivatalos eredmények. Azt mondta azért mert nem akarja h majd rossz életem legyen... kidobott. Mondta h szakítsunk és én belementem. Már korábban is összekaptunk és akkor én harcoltam mindig h ne szakítsunk. Most már belefáradtam. Most az a baja, h én belementem. Azt mondja h nem kellett volna, csak azért mondja mert ideges volt... meg lemondott parasztnak meg r*****nak meg buzerantnak... eléggé fáj... ez hogy van nálatok srácok? Vissza fog jozzán jönni? Vagy majd meg fogja bánni? Vagy én most mit csináljak. Van az, h a lányok az első nap sírnak, a fiúk az első hónap után... igaz ez? Mit csináljak?

2017. máj. 6. 16:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt is mondta h majd csak akkor akar rólam hallani, amikor padlón leszek, én meg mondtam h alkor fog ha fennt leszek és azt mondta rá h beképzelt vagyok... Mit csináljak?
2017. máj. 6. 16:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg!

Ha igazán szeretett visszajön hozzád, de ne legyen akadály az , hogy letiltot facebookról.Ezt személyesen lenne jó megbeszélni.

2017. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azért szakított velem, mert állítólag nem lett meg az érettségije, mikor még nincsenek is hivatalos eredmények. "


Nem hogy eredmények nincsenek, de még meg se írták az ideieket. Szerintem inkább örülj, hogy dobott :D

2017. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TR75 ***** válasza:
100%

Nekem ez játszmázásnak tűnik, aminek az a lényege, hogy szakít és sajnáltatja magát, te pedig erre elmondod, hogy "nem, te szereted őt, fontos neked, ő a legjobb". Ezzel legyezgeti az egóját.


M.E.N.E.K.Ü.L.J.

2017. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ócska kifogás volt a részéről. Örülj, hogy végre megszabadultál tőle.
2017. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Cicázik veled. Azért szakít veled, hogy te visszasírjad magad, és ha nem teszed, még neki állj feljebb?


Ez nem normális. Kár, hogy nem veszed ezt észre magadtól, mert akkor tudnod kéne, hogy mi a teendő. A legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítasz egy ilyen állattal, többet szóba se állj vele, akárhogy keres, akármit csinál. Ha szóbaállsz vele, azzal magadnak teszel rosszat.

2017. máj. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van... de fáj h így elbánt velem...
2017. máj. 7. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont ezért ne foglalkozz vele. Ha továbbra is engeded, hogy írkáljon és visszasírja magát, vagy már magát azt, hogy egyáltalán véleményt mondjon rólad (és szidjon, amiért nem fogadtad vissza stb.), azzal csak tovább idegesíted magad teljesen feleslegesen.


Kell egy pont, ami után azt mondod, hogy kész, vége, ezzel én többet nem foglalkozok csináljon, amit akar. És onnantól kezdve tényleg nem foglalkozol többet vele, lezárod, tovább lépsz és kész. Főjön ő tovább a saját levében, ha akar, neked ne legyen hozzá azontúl semmi közöd. Ez az egy, ami után nem fog egy ponton túl érdekelni, és jobb lesz neked. Minden más esetben bosszantani fog.

2017. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TR75 ***** válasza:
Szerintem ha ignorálod, elég gyorsan le fog kopni, mert nem kapja meg azt a figyelmet, amit akar.
2017. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!