Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nektek tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nektek tetszik valaki, de nem láthatjátok hosszabb ideig, akkor addig más fiúval kezdeményeznétek kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Elég buta kérdés, meg kínos is... hosszabban leírom:

Tetszik egy csaj (szerintem ezt észrevette), mondjuk úgy, hogy szeretünk egymásra pillantani, szerintem én is bejövök neki (bár elég nehéz eldönteni mert elég félénknek tűnik, de én is az vagyok), hasonló a stílusunk, de nem ismerjük egymást sose beszéltünk (szerettem volna vele, de amikor láttam sosem volt egyedül).

Most így nyáron nem látjuk egymást nincs olyan személy, aki kapcsolatot tudna köztünk létesíteni, úgyhogy maradt a szeptember a viszontlátáshoz. Facebook-on nem akarom felvenni, gyávának tartana, szeretnék vele személyesen beszélni.


Vissza a kérdéshez: Ti lányok, ha valóban kedveltek egy fiút, és tudjátok, hogy talán a fiú is kedvel benneteket, próbálkoznátok-e más fiúknál?


19/F



2019. jún. 30. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik valaki és kedvelem is, akkor igazából nem nagyon tudok másra gondolni, mármint tuti hogy nem próbálkoznék más fiúnál. Mondjuk egyébként se, mert én is elég félénk vagyok.


Velem előfordult már ilyesmi, bár kicsit más szituáció volt, mert mi szinte végig beszélgettük a nyarat (neten, írásban). És nem beszélgetek azóta se más fiúkkal, bár végül nem jöttünk össze, de én nagyon megszerettem őt. Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak: Nem próbálkoznék más fiúknál. :)


Bár szerintem nem tartana gyávának, nyugodtan írj neki facebookon. Én tuti örülnék neki, ha a fiú, aki tetszik nekem, írna. És gondolj bele, akkor már nyáron is tudtok találkozni.

Szép nyarat! :D


21/L

2019. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan irj neki Fbon!!!! En nem tartanalak gyavanak

Egy talit siman megbeszelhetsz vele messengeren keresztul. nem gyavasag.

2019. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mivel nem ismeritek egymást, nem biztos, hogy ő is annyira komolyan gondolja. Egy nyár azért hosszú idő, és lehet, hogy teljesen esélytelennek látja, hogy még lehet valami egy ismeretlennel (ez esetben veled), így nem vagyok benne biztos, hogy visszautasítana egy másik fiút aki szintén tetszik neki.

Még a kapcsolatokban is előfordul olyan, hogy hosszú ideig nem látják egymást és az egyik fél félrelép.


Persze lehet, hogy megvár és nem kavar mással, de ez csak rajta múlik.

2019. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet csak én vagyok a lány. Mivel már nagyon régóta szemezgettünk a suliban és nem lépett semmit ezért úgy gondolom hogy a nyáron elfogom felejteni mert esélytelennek látom. Szóval jelöld csak be Facebookon és írjál rá amíg nem késő. Sok sikert! :)
2019. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem pont ideális a nyár arra hogy megismerd, simán rá lehet írni facebookon, aztán egy idő után el tudod hívni találkozni és bármi jó is kialakulhat belőle. Ha nem ismeritek egymást hogy kedvelnétek egymást? Jelenleg idegenek vagytok egymásnak, sose beszéltetek, csak külsőre tetszik a másik. Ideje lenne megismerni egymást ha komolyan gondolod a dolgot!
2019. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!