Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan tizenéves srácok is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tizenéves srácok is vannak, akiknek a nagyon kövérek jönnek be?

Figyelt kérdés

Most nem (az átlagos magassághoz) 60-70 kilós ducikra gondolok, hanem 80-100 kilós, valóban kövérekre...


17/L



2019. júl. 1. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Vannak. De általában ők maguk is kövérek, szóval irreális elvárásaid ne legyenek.
2019. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Vannak fiúk, akiknek bárki jó csak legyen valaki. Nekik semmi sikerük a lányoknál.

Én nagyobb darab srác vagyok, de a túl kövér lányok nem jönnek be. Én nekik viszont annál inkább... 19/f

2019. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Van egy ismerősöm, aki a nagy, hájas hasakra izgul. Nem mondja el, de látom miket lájkol instán.

Na ő pl egészen vékony és még jól is néz ki, biztos vannak lányok, akik szívesen összejönnének vele, tehát nem igaz, hogy a kövérek csak a kövéreknek és az elvárások nélkülieknek jönnek be.

2019. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem rosszból mondom, de ha 80-100 kg úgy hogy alacsony, és túl sok a magasságához, hát az már egészsgtelen. Értem én, ha jól érzi magát a bőrébe hagyjuk, de ez így nem jó. A teste nem hiszem,hogy olyan jól érzi magát. Ha az illető le tudna fogyni, de nem akar mert hát őt el kell fogadni úgy ahogy van, mindenki szép a maga modján dumákkal jön magának tesz rosszat, és engem hagyjon békén. Az más dolog,hogy egyesek képtelenek a fogyásra egészségügyi okok miatt, de próbálja jól érezni magát a bőrében, na az egy tisztelendő dolog és esélyes.
2019. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen nekem nagyon
2019. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Van egy-kettő, de általában az ilyen szélsőségek nem tetszenek senkinek sem.
2019. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Például nekem.
2019. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Vannak de nagyon nem jellemző.A túlsúlyos ismerőseimnek is vékony barátnői szoktak lenni, sőt még ők is csúnya szóval undorítónak tartják a nagyon kövéreket. Személyesen nem ismerek olyat aki szereti őket egyébként de hallottam már ilyet.
2019. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 200 kilós csajok is bejönnek.
2019. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen itt vagyok, es jomagam is kover vagyok :) 100kg 18f
2019. júl. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!