Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl helyes, sovány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl helyes, sovány, szőrös fiúként találhatok olyan lányt akinek tetszhetek?

Figyelt kérdés
Már kezdem feladni...

2019. júl. 8. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Add fel, és vonulj kolostorba.

Vagy ne, de akkor meg ismerkedjél. Persze nagy számok törvénye alapján simán lehet, hogy pont te vagy az az egyik egyén, akinek ez nem fog összejönni. Nyilván nem muszáj kolostorba vonulni, sőt, inkább kezd el nézni a pozitív oldalait: nem lesz nemi betegséged biztosan, és marad pénzed magadra. Ráadásul tenned sem kell semmit, hogy felkeltsd más érdeklődését, nyugodtan maradhatsz igénytelen.

Hát mennyi pozitívum...

2019. júl. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

És sz a javadra válhat,hogy 50 felett több a nő mint a férfi ;-)

Ahogyan öregszel, úgy válogathatsz majd (80 felett már az is elég nekik, hogy még élsz)

De akár most is körbenézhetsz a köreikben... minnél öregebb, annál több esélyed lesz náluk

Vagy csak kitartás ;-)

2019. júl. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebből a kérdésből nem tudtam leszűrni, hogy téged ezek a tulajdonságok zavarnak-e vagy sem, de attól még leírom.

Nem szégyen ha fiúként borotválod a lábad, nekem egy csomó haverom csinálja, aki úszik, kajakozik... ha változtatni akarsz ne mások véleménye számítson

Szerintem az hogy sovány az nem egy negatív tulajdonság, de simán elmehetsz edzőterembe, vagy otthon minden nap 50 fekvőtámaszt megcsinálsz.. a csajoknak bejön a széles váll.

Nem túl helyes... ez is relatív, te biztos másképp látod magad. És erre tudom a legkevesebb tanácsot adni, mert nem tudom hogy mi zavar magadban. Ha esetleg azért mert aknés a bőröd, akkor a gyógyszertárban vegyél rá krémet, vagy próbálkozz meg a szakállal, nem is hinnéd hogy mennyit tud változtatni.

(Esetleg kezdj el igényesebben öltözködni, pl inget vegyél póló helyett)


Ez egy-egy nem annyira vészes változtatás és bármikor dönthetsz úgy hogy ebből kiszállsz, szóval szerintem érdemes megpróbálni.

2019. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszenél, csak én fiúcska vagyok. Béla bácsi/90
2019. júl. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, a külső csak egy bizonyos fokig számít. Az én barátom is nagyon sovány és nagyon szőrös is, de én így szeretem :DD Én eszméletlenül helyesnek látom, de biztos van, aki szerint nem az.

Szóval ami alapvetően legyen meg külsővel kapcsolatban az az ápoltság és egy rendezett ruhatár. Senki sem akar egy hajléktalannal lenni :DD A többit pedig belső tulajdonságokkal kell hozzátenned.

Amúgy ha nagyon elégedetlen vagy magaddal, akkor ezeken változtatni is lehet. Kipróbálhatsz több frizurát, hogy mi áll jól, hízhatsz, izmosíthatsz, szőrteleníthetsz... de egyébként felsorolt tulajdonságaid közül egyik se zárja ki, hogy legyen valakid ;) 19L

2019. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is csak ezen mulik.......... Személyiségedtől is függ.... 23/L
2020. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!