Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok arról, ha egy környékbeli ismretlen fiú rátok írna?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon benne vagyok mostanában az ismerkedősdiben, de sajnos nagyon nem könnyű dolog ez. Próbálok sok helyre eljárni, beszélgetni, de azért nézek más opciókat is.


Van egy lány, aki nagyon tetszik, és elnézve az instagramját, facebookját, elég hasonló gondolkodásúak lehetünk. A bökkenő az, hogy se közös ismerősünk, se semmi, így még csak apropóm se lenne rá írni, egyébként a szomszéd településen lakik.


Mit gondolnátok, ha így egy ismeretlen srác rátok írna, hogy szeretne megismerni benneteket?

Nem szeretném lejáratni magam, de hát próba-cseresznye.



2019. júl. 11. 13:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam, én 17 éves vagyok, a lány 16.
2019. júl. 11. 13:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében a leírásodban megválaszolod saját magad. Próba cseresznye, aztán kész. Nem kell ezt túlgondolkodni.
2019. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rosszul hangzik, és igen, tudom hogy nem így kéne viselkednem, de én akkor írnék neki vissza ha a képei alapján külsőre szimpatikus nekem
2019. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegen rám ír, akkor maximum elolvasom, amit írt, válaszolni már nem fogok rá. :D


Szóval tényleg a lánytól függ. Lehet visszaír, lehet meg se nézi az üzeneted.

2019. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, szinte pont így.. Ő is itt lakik a szomszéd faluban de a fiú is ő meg szerintem fiatalabb is.(kb 15 vagy 14, én meg szeptemberben már 18..) tehat ja, csak a nevét se tudom.

Na de a lenyeg, hogy nagyon orulnek ha irna a semmibol :D

2019. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Hát én örülnék:D akkor is ha később nem jönne össze

Szerintem ez azért minden lányt feldom, ha megtudja, hogy valakinek tetszik


Volt egy fiú, aki így rámírt, aztán nem lett belőle semmi, mert nem passzoltunk, de mégis a mai napig jó érzés arra gondolni, hogy valaki felfigyelt rám

Jó ez most furán hangzott, nem vagyok én könnyűvérű, de szerintem mindenképp írj rá! De ne feszülj rá, csak lazán ;)


16/L

2020. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!