Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fura lenne így ráírni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura lenne így ráírni? Lányok, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Eléggé unatkoztam, így elkezdtem nézegetni az egyetemi szakom Facebook-csoportjának tagjait. Véletlenül ráakadtam egy lányra, aki szimpatikusnak tűnik. Nem csak a kinézete alapján, de olyan dolgokat osztott meg (dalok, filmekkel kapcsolatos képek), amikért én is rajongok. Azon gondolkodtam, hogy ráírok, de nem tudom, mit gondolna, hogy találtam meg, meg egyáltalán miért ír neki egy idegen. Lányok, ti hogy fogadnátok?

2018. júl. 30. 20:53
 1/2 October15 ***** válasza:
90%

Egy szakon vagytok úgy találtad meg.. :D Nem hiszem, hogy leharapná a fejed.


26F

2018. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szimpi vagy neki úgyis jól fogadja, ha nem akkor meg a személyiségétől függ hogy utasít vissza. De bajod egyikből se lehet, vagy jó sül ki belőle, vagy semmi.
2018. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!