Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Plusz pont e?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Plusz pont e?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyire számít ha a fiú tud főzni? Bár nem általános értelemben, hanem a "sima magyar" kajákat nem, de éppenséggel olasz vagy más konyha főztjeit igen? Kort is írjatok légyszi.

2019. júl. 12. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Azért a saját konyhánkat illene először ismerni... Egy jó pörköltet tudjon már odatenni. :D

24

2019. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem várom el, de nyilván plusz.

Sose értettem ezeket a kérdéseket. Minden pozitív tulajdonság vagy ügyesség valamiben plusz.


18/L

2019. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze. Szeretek enni, jó lenne ha főzne nekem valamit, vagy együtt főznénk.
2019. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az olyan férfiakat akik jól főznek.

Nyilván nem ez alapján választasz párt (párom tudása is megáll a rántottánál :D), de ez egy plusz. :)

2019. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján választok párt, de ki ne örülne annak, ha a párja jól tud főzni.
2019. júl. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én útálok főzni (tudok, csak nem szeretek), szóval én csak örülök, hogyha van valaki, aki főz helyettem.
2019. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!