Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt egy zárkózott, kissé félénk fiúnak aki a baráti körében pont ennek az ellentettje?

Figyelt kérdés

Még mielőtt belekezdek le kell, hogy szögezzem nem rólam van szó, hanem a legjobb barátomról aki 16 éves. Szimplán kíváncsiságból kérdem, mert a napokban pont erről beszélgettünk, hogy szerintem volna-e esélye a lányoknál. Szóval...

Olyan fiúra gondolok aki visszahúzódó, félénk. Mer bókolgatni a lánynak aki tetszik neki, nem fél kezdeményezni sem. Eszméletlenül kedves srác, nagyon nagy szíve van, szeretteinek mindig csak a legjobbat akarja, ha kell ő maga "szenved" értük csak azért, hogy neki jobb legyen.

Egy ismeretlen számára furának tűnhet, ugyanis idegen társaságban nem szólal meg. De baráti társaságban meg mindenhez hozzá tud szólni. Nincsen sok barátja. Nem tudom pontosan mennyi igaz barátja van, de azt tudom, hogy ők nagyon-nagyon szeretik, kedvelik és tisztelik őt. Azt mondom, hogy ez a srác nagyon egyedi. (Aki ismeri az tudja, hogy így van.) Eddig csak egy lánynál próbálkozott, de azt mondta, hogy nem úgy sült el ahogy tervezte, de nem adja fel, mert szereti őt ugyanis ismeri már sok éve. Egyéb tulajdonságai a srácnak, hogy kissé lusta, hű az akaratához (nem tudom ez mennyire értelmes), szókimondó, önzetlen, szavahihető, őszinte, kitartó, lelkes, bolondos, szégyenlős, kritikus, kíváncsi, magabiztos.

Nagyjából ilyen ez a srác.

Remélem azért jól fogalmaztam, ha nem akkor bocsánat. :D



2017. márc. 15. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb az én pasim is ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik,s mikor 2 éve megismertem,teljesen szimpi volt,de én adtam neki hatalmas önbizalmat.Akkor is volt,meg kezdeményezett,csak úgymond próbálta azt titkolni,hogy amúgy meg izgul. De azóta nagyon sokat változtunk :)

Szóval szerintem sok lány adna esélyt a kérdezett fiúnak,de persze kinek,mi tetszik.

19/L

2017. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sztepi ***** válasza:
Adnék! :D
2017. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a szitum mint az elsőnek. Nekem tetszett, hogy egy ilyen félénk fiúnak önbizalmat adhattam és elfogadó vagyok vele.
2017. márc. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igazából adnék, mert pont az van, hogy egy ilyen fiú tetszik és szerintem kónnyen befolyásolható...de ha a fiú szereti a lányt és ezt be is bizonyítja nincs akadály
2017. márc. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en legjobb barátom ugyan ilyen csak ő 12
2017. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tuti adnék neki esélyt. Kb ilyen az ideálom is. Helyes srác amúgy?
2017. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. A helyes mindenkinek mást jelent, szóval nem tudom. De én így, mint barátja, azt mondom, hogy nem csúnya. Teljesen normálisan néz ki.
2017. jún. 4. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!