Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá egy srácra aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy srácra aki megtetszett?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most nincs senkim de vannak olyan csávók akiket nézegettem ilyen közösségi oldalakon,instán. Van néhány aki tetszik de mégis közülük kitünik egy számomra. Pont az én esetem és szinte szerelmes lettem ahogy megláttam a képeit. Jó a stílusa, a haja, meg úgy minden ott van és elég népszerű is. Magamban eldöntöttem hogy én valahogy kapcsolatba szeretnék vele lépni, beszélgetni és annyira jó lenne randizgatni is aztán ki tudja mi lehet még. Pont egy olyat tudnék magam mellett elképzelni. Jól is nézne ki velem és illik hozzám szerintem. És nem akarom veszni hagyni de nem tudom mit csináljak. Ráírnék de hogy😂 Az ilyen szia, szia, mizu annyira gáz. Valami olyanra gondoltam hogy szia, szia, akarnál kicsit beszélgetni? Vagy valami ilyesmi, de ne legyen kirívó hogy mennyire bejön nekem mert nyomulós se akarok lenni főleg lány létemre. De néha jó is ha kezdeményez valamit a lány és akármi jó kijöhet belőle. A tanácsotokat kérném, szerintetek hogy írjak neki vagy mit mondjak? Azzal nincs gond, hogy tudnék-e vele beszélgetni mert ha van jó beszélgetőpartner akkor itt vagyok én, az már simán menne. Csak azt nem tudom hogy kezdjem el hogy ő is akarjon velem beszélgetni. Ha meg se próbálom, akkor magától úgysem lesz semmi.

Előre is köszi, és 17/l vagyok.



2019. júl. 20. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni. Kérdezz valami vele vagy az érdeklődési köreivel kapcsolatosat.
2019. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz tőle valamit. Hol csinálja a haját? Hogy tudd ilyen jó képeket csinálni? Egyedűl csinálja, vagy valaki segít-e neki?... etc
2019. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Miert nem eloben ismerkedsz.

Ja bocs ott rakell kerdezni hogy gazdag e vagy sem.

2019. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!