Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit szolnatok ehhez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ehhez a beszolashoz?

Figyelt kérdés

Baratom azt mondta tul nehez volt engem felszedni,mar majdnem offolt es helyettem akkor felszedett volna egy riherongyot ha nem jon ossze....

no comment



2019. aug. 11. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos elküldtem volna a halál f... rá hogy senki nem kötelezte arra hogy engem szedjen fel, és már nem azért de nem egy r.. anc vagyok aki fűvel fával összejön
2019. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökér, Istenem...
2019. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szakítást érő szöveg, grat neki. Remélem kidobod a fszba, aztán mehet a riherongyhoz, ha ennyire mindegy kivel van.
2019. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elvileg csak viccből mondta
2019. aug. 11. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát marha jó humora van, mondhatom.

Tudod, felénk erre mondják azt, hogy mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakít. Ha neked olyan ember kell, aki ilyeneket mond neked, akkor sok boldogságot kívánok.

2019. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 10/10
2019. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát AKKOR MENJ A R*B*NCODHOZ BMEG TE VESZTESÉGED HA ELHAGY VAGY EGYEDUL MARADSZ A TOLE TRIPPERES FARKADDAL"

(Kicsit idegbajos lennék ettől tehát így)

2019. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!