Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyik fiú munkatársával sokat beszél, és nagyon szeret vele beszélgetni mert milyen jóképű fuckboy stb.

(barátnőjének írta onnan tudom). Engem nagyon zavar mert mintha teljesen odalenne érte, tegnap is amikor vele voltam egyszer csak felhívta random a srác és barátnőm rögtön felvette, nagyokat nevetgélt. Rosszul esett mert előtte koptattam le az uncsimat mert a csajommal vagyok. Lehet csak féltékennyé akar tenni? Állítása szerint nagyon szeret és én vagyok a legjobb ami történt vele, amit szeretnék elhinni de a féltékenység miatt nem tudom.



2019. aug. 15. 13:12
 1/4 anonim válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi a szándéka ezzel? Mi nem ismerjük a barátnődet, nem tudjuk mi járhat a fejében. Beszélj vele.
2019. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy csak barátilag beszélget vele, de a fiú biztos vagyok benne hogy többet szeretne mint barátság.
2019. aug. 15. 13:22
 3/4 Thoughtful ***** válasza:
100%
Mond meg neki h ha csak barát akkor ne vegye fel neki a telefont es ne telefonalgasson vele amikor együtt vagytok
2019. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki hogy ez téged zavar hogy munkaidőn kívül is vele telefonálgat... aztán vagy megérti ezt és változtat rajta vagy nem tudsz mit tenni...
2019. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!