Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Gáz hogyha 16 évesen nem jöttem össze még egy lánnyal sem? egyszerűen nagyon nehezen ismerkedek lányokkal, pedig nem vagyok egyáltalán ronda és ápolatlan sem. És edzésen kib @szottul idegesít hogy ezzel baszogatnak hogy van e már barátnőm, amúgy nem értem mért de azokat a fiúkat/férfiakat többnek tartják akiknek van/volt barátnőjük mint akiknek nem is volt. Ez van nem megy nekem ez ekkora gond amúgy hosszú távon így barátkozni nehezebb lesz emiatt? Mert gondolom majd 20 évesen amikor mondom hogy még 1 barátnőm sem bolt nem fog annyira menőnek hinni.

Pedig sok lány tetszik nekem.


2019. aug. 25. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz inkább értékes. Az utóbbi két srác akivel alakulhattak a dolgok mind olyanok voltak hogy nem bírtak lány nélkül létezni és folyton váltották a csajokat. Egyiknek se volt 2 hónapnál hosszabb kapcsolata. Sajnos én is nehezen ismerekedem :/

16/L

2019. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csak azért ne bonyolódj bele egy kapcsolatba, hogy "legyen".


Mindennek eljön a maga ideje. Használd ki a lehetőségeket amiket szán neked a sors, ne félj odamenni a kiszemeltedhez.


Ez nem verseny.

2019. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség.. Ha meg gáz akkor 18 évesen egy barátnőm volt csak, akkor ez gáz? nem... Vagyis gáz de azért mert már nem vagyunk együtt, amugy nem akartam exet tudni magam mögött... Nehezen megy az ismerkedés és egyből elitélnek azért amilyen vagyok, szóval valószinű nem is lesz többet barátnőm.. Rohadt rossz, beledöglök lelkileg, de ezért nincs ok hogy akárki lenézzen. Szerinted? Kicsit se gáz, ne legyél már tipikus tinigyerek

18F

2019. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nagyra értékelem ezeket az embereket.
2019. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!