Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudok neki segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi a sztori, hogy barátom szakítani akar, mivel egyrészt osztálytársak vagyunk, másrészt pedig mert gondja van az időbeosztással és alig jut rám ideje, pedig szeretne. Egy csomószor próbált ezen változtatni, de mindig kudarcba fulladt és már végső elkeseredésében szakítani akar emiatt, pedig nagyon szeret engem.


Hogyan tudnék neki segíteni a változásban? És először is hogyan győzzem meg, világítsak rá, hogy képes lenne a változásra?



2019. aug. 28. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretne nem érdekelné hogy osztálytársak vagytok vagy hogy nincs ideje. Akit igazán szeretsz arra van időd. Szóval, szerintem fogadd el. Nem hiszem hogy hallgatnál rám, egy ismeretlenre, de én segíteni akarok haver.
2019. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfordult a fejében a szakítás akkor már nem szeret.
2019. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ő mondta hogy szeret. És mikor mondtam neki hogy szakítsunk, akkor mondta hogy ne, gondoljuk át még
2019. aug. 29. 23:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!