Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek az én helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Eléggé intellektuáis és megértő. Nem egy helyes pasi de ezt leszámítva minden tekintetben olyan amilyenre minden nő vágyik. Nekem nagyon megtetszett és szinte szerelmes lettem belé. Nagyon sokat gondolok rá. A probléma hogy nagyon sokszor átverték a lányok. Kicsit átment lelkibe egy beszélgetésünk amikor kiborult nekem és sírt hogy mennyiszer átverték és soha többé nem akar kapcsolatot. Miközben átöleltem sírva mondta nekem hogy nagyszerű barát vagyok. Ez annyira rosszul esett hogy majdnem én is sírtam, de belekönnyeztem. Mit tudnék tenni? Ezt a kis gyerekes hisztijét leszámítva tényleg elég érett és intellektuális.

2019. okt. 23. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy értelmezem a kérdésed szövegéből, hogy szívesen lennél a barátja, de ő csalódott a lányokban, ugyanakkor szeretnél rajta segíteni.

Találkozzatok gyakran, beszélgessetek erről-arról, ami eszetekbe jut, sétáljatok, mutasd ki a segítőkészségedet szóval és tettel (fogjad meg a kezét, simítsd meg a karját, kezét, arcát. Lássa rajtad, hogy együtt érző vagy és nem a lelkét akarod facsarni. Persze - nem biztos, hogy a kapcsolat tartós lesz, mert megszakadhat, ha idővel kiderül, hogy sok mindenben nem egyezik a véleményetek. Ekkor búcsúzzatok el szépen egymástól és vége.

Ffi.

2019. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Remény mindig van és ha nagyon fiatalok vagytok ez lehet átmeneti is. De te mint írtad sok lány akkor gondolom annyira nem fiatal.
2019. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A srác 20 éves, én 19, de nemsokára 20.
2019. okt. 23. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha valóban szereted és azt akarod hogy valami több is lehessen közületek, meg kell neki mutatnod, hogy benned megbízhat, hogy te mindig ott leszel neki, és hogy te nem fogod átverni. Ha valaki sok csalódás ért, érthető hogy nem akar kapcsolatba belevágni. Nagyon jó jel az hogy így megbízik benned és hogy ilyen dolgokat el mondd neked. Én úgy gondolom ha kitartó vagy lehet ebből egy kapcsolat, de tudd türelmesnek kell lenned, mert elég sok időbe is telhet még képesnek érzi magát majd egy kapcsolatra.
2019. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szereted. Állj hozzá nyíltan,legyél türelmes. Aztán jöhet a szerelemvallás.
2019. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!