Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi volt a baj a kapcsatunkban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a baj a kapcsatunkban?

Figyelt kérdés
4 hónapig voltunk együtt, és 2 hónap után nem éreztem már hogy szeretem és sokszor úgy éreztem hogy nyűg a kapcsolat. Pedig nagyon összeillettünk, mindent megtudtunk beszélni, hasonló volt a humorérzékünk is, és az intimebb dolgokkal sem volt probléma. Sokat szenvedtünk és próbaltuk megoldani együtt, hogy valahogy máshogy érezzek de vegül szakítas lett belőle. Utólag nem bántam meg mert ha nem működött nem lehetett mit tenni, de most hogy nincs velem nagyon hiányzik és azt érzem hogy szeretem, és igazából nem tudok nála jobbat elképzelni magam mellé de valami akkor sem működött. Vagy csak szimplán velem van a baj és nem tudok egy tökéletes fiút szeretni :) Veletek volt már ilyen? Mi lehetett a probléma? 16L

2019. okt. 25. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze ő sem volt tökéletes volt néhány idegesítő dolga de ezeket egyáltalán nem voltak nagy dolgok csak ilyen kisebb hülyeségek de ilyenek mindekiben vannak.
2019. okt. 25. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán az éretlenség az oka. Nekem is ez volt a bajom az exemmel. Nem is próbálta megmenteni a kapcsolatunkat.
2019. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem ez volt a probléma ő is teljes erejével próbált megoldást találni.
2019. okt. 25. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
gyereket vagytok akik nem értenek a kapcsolatokhoz.
2019. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Milyen intim dolgokról beszélsz te 16 évesen két hónap után? Istenem...
2019. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!