Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fura érzésem, lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fura érzésem, lányok nektek is szokott lenni?

Figyelt kérdés
A barátomat nagyon szeretem és nagyon tisztelem. De van egy olyan érzésem h beszélget más lányokkal. Mindig is mikor voltak ilyen érzéseim, akkor igazak voltak. Nem tudom mit tegyek.

2019. nov. 3. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kozre jatszhat az, hogy az eddigi parjaidban nem bizhattal. Ha ugy erzed, akkor kerdezz ra, de, ha nagyon nem bizol benne, akkor felesleges egyutt lennetek, mert bizalom nelkul tenyleg rossz egy kapcsolat. Ha eljon az "igazi" soha nem ad ra okot, hogy ketelkedj. Legalabbis en ezt igy tapasztalom mar tobb eve :) Masban eddig en sem biztam annyira, es kiderult, hogy nem is volt megbizhato szemely. Jott a nagy ő, es meg csak megsem fordulna a fejemben, mert kimutat mindent. Tehat ez sok kicsi reszbol all, amit csak te erezhetsz igazan. :)
2019. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazság szerint már kaptam rajta olyanom h más lánnyal beszélget. Jó értem most h nincs neki meg tiltva , de vegulis nekem rosszul esik ha más idegen lányokkal beszélget 😅akkoris ilyen érzésem volt. Most nm tudom h deritsem ki, hogy igaz e az érzésem, mert megkerdezni semmiképp nem akarom.
2019. nov. 4. 00:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos ugye szem elott kell tartani, hogy milyen temaju a beszelgetes. Nyilvan nem tilthatod el a lanyoktol, lehetnek lany haverok/baratok. Basszus, csaj vagy te is, hat nezd meg a telojat akkor, egy alkalomtol csak nem dol ossze a vilag 🤣 Bar az kicsit csunya dolog, de ha nem akarod elengedni, akkor meg ez is jobb mint, hogy ketsegek kozott legy, ezaltal az egesz kapcsolat is.
2019. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagybotos ***** válasza:
BESZÉLGETmásokkal ha csak beszélget és ez rossz neked akkor benned van a hiba.
2019. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!