Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már 3 éve vagyunk együtt. Nagyon sok mindenen mentünk együtt keresztül. Pár hete már csak szenvedünk, hogy szakítsunk e vagy sem. A multheten szakított velem, mert szerinte nem szeretem és nem bízik bennem. Mind ezt azért mert nem mondtam, hogy kikkel mentem el egy kicsit sétálni. Egyébként lányok voltak. Akkor szakított velem, lehordott mindennek. Aztán könyörgött, hogy fogadjam vissza és vissza is fogadtam. Tegnap megint szakított és most megint könyörög. Nemtudom mi tevő legyek, ez már csak szenvedés, de nagyon szeretem.

Nem olyan mint régen, és csak leszar igazából. Az kapcsolat elején megcsalt azt is megbocsajtottam neki.

Ti szakítanátok vele?



2019. nov. 6. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szakítanak vele. Megcsalt, szakított veled, le hordott mindennek, megint szakít veled, és folyamatosan leszar; szerintem azért ezek elég nyilvánvaló jelek arra hogy igen, szakítani kellene. Semmi értelme egy ilyen kapcsolatban egy ilyen emberrel benne maradni. Nem lehet ezt heteken keresztül csinálni, hogy egyszer szakít, aztán meg könyörög. Szerintem engedd el ezt a dolgot.
2019. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Veled ez a srác azt csinál,amit akar.

Mert hagyod.

Ez Szomorú

2019. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék vele. Eleve ott romlott el a dolog hogy megcsalt, aztán később még ő szakít veled 2x is? Nyisd már ki a szemed!
2019. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A többieknek mind igaza van szerintem. Szintén csak szakítást javaslok én is.
2019. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!