Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, szeretnék barátot, néha úgy, hogy nem... Én szerintem a belső a legfontosabb... De azért a külsőt is fontosnak tartom... Már voltak uvarloim, de mindig az egyik nem tetszett...mit csináljak? 16 vagyok és lány, tehát nem akarok én semkit se erőlteti, de egyszerűen úgy várom sokszor, hogy eljöjjön az, akit a sors nekem szán... De mikor fog?

Szóval az érdekelne, hogy mit csináljak, várjak, hagyjam a sorsra, vagy nekem kéne valamit lépnem? Ha a 2.akkor hogy lephetnék? :D



2019. dec. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A sorsra ne várj! Tartsd nyitva a szemed, és ha látsz egy rokonszenves úrfit, mosolyogj, keresd a társaságát!
2019. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
U.e. a helyzet velem is. Szia sorstárs!
2019. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. Amúgy ha gondolod beszélhetünk! :)
2019. dec. 1. 23:08
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia hat szerintem sem eri meg a sorsra varni. Igyekezz ismerkedni es elobb utobb ugyis valaki szimpatikus lesz es majd gy fogod megtalalni azt aki hozzad illik. Az hatarozottan nem jo taktika h vard h almaid hercege radirjon. Ismerkedni pedig probalj meg suliba v ha sportolsz valamit akkor esetleg ott.
2019. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!