Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom szerint unalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja hogy unalmasak a hobbijaim és amiket csinálok...

Pedig szerintem viszonylag sokrétű dolgokat szeretek. Pl a nyelvtanulás nagyon érdekel angolt és oroszt C1 szinten beszélek ezért így lehetőségem akadt arra is hogy sok kulfoldivel leveleztek. Egyik Ausztriában élő külföldi baratomhoz már ki is utaztam. Ezenkívül olvasni nagyon szeretek disztópiákat illetve még az utazás a hobbim. Egy évben többször is elutazik vagy családdal vagy barátokkal és erről szeretek naplót írni. Illetve művészi venam is kicsit van. Szoktam pénzért dolgozni is. Tehát grafikusként is működok illetve egy online turit is nyitottam h meglegyen a pénzem a kirandulasokhoz. Bulizni néha három kb 3 hetente 1szer de a barátaimmal sűrűn vagyok együtt és olyankor minden hülyeséget megcsinálunk.Nincs sok barátom kb az iskolában 4 ember



2020. febr. 6. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, a barátodnak milyen szuper hobbijai lehetnek, de szerintem egyáltalán nem vagy unalmas.
2020. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem vagy unalmas. A barátod egy douchebag
2020. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy, hogy rólad gondolja, hogy unalmas, vagy a hobbijaidról. Ha csak a hobbijaidról, az azt jelenti, hogy őt ezek a dolgok egyáltalán nem szórakoztatnák, azzal nincs is semmi baj. Ha viszont rólad is azt gondolja, hogy egy unalmas ember vagy, akkor erősen el kell gondolkozni a kapcsolatotokról.
2020. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem, hogy a barátnődben lenne a hiba, de persze benned sem.

Szerintem nagyon is izgalmas dolgokkal foglalkozól és messze áll tőled az unalmas, de nagy valószínűséggel a barátnődnek teljesen más az érdeklődési köre, ezért hát az izgalmas és unalmas fogalom is mást jelent neki, mint neked.

2020. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stark2000 ***** válasza:
58%
Érdemes átfogalmazni szerintem ezt így, ahogy van. Téged alapvetően nem mondanálak unalmasnak a leírtak alapján, első látásra azt mondanám, hogy tuti sok dologról el lehet beszélgetni. Amiket csinálsz hobbik, azok személy szerint engem sem kötnének le viszont. Amúgy meg tudtok közösen programokat szervezni közös megegyezés alapján, szóval.. :D
2020. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!