Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szombathelyen hol lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombathelyen hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a bulikba járó típus, ezeken a helyeken kívül valahol esetleg lehet könnyen lányokkal ismerkedni Szombathelyen vagy környékén?


17/F



2020. febr. 13. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azt kell hogy mondjam,hogy itt nem igazán vannak olyan helyek ahol kifejezetten ismerkedni lehetne. De amúgy kávézókba pl elég sok korosztálybeli lány jár vagy esetleg ha szoktál buszozni ott is lehet rá alkalmad ha odamész egy lányhoz és megszólítod max ha nem szeretne ismerkedni legalább te megpróbáltad és nem azon fogsz bánkódni hogy jajj oda kellett volna hozzá mennem, hidd el egy próbát megér! 18/L
2020. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En sem tudom hol ismerkedjek...

De amugy ez az odamegyek leszolitom nem nagyon valik be

2020. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 egy próbát azért megér💁🏽 Nincs nagy veszteni valód
2020. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Romkert XDDDD
2020. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maxxx :D
2020. febr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy buliba járkalós típus, amit ilyen helyeken lemüvelnek néha az nekem is sok, osztálytársaim járkalnak ilyen helyekre és hát elég nekem az élménybeszámoló, hogy egyes lányok mit képesek megtenni, szóval azokon a helyeken elég nagy valószínűséggel olyan lányok is fordulnak meg, én az egyik barátomat neten keresztül ismertem meg közel 1 éves kapcsolat volt, a másik srácot akivel randiztam csak meg egy barátnőm által,tehát lényegében rajtad múlik, hogy akarsz ismerkedni.
2020. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maxxx és Rombkert, Maci,

#1 hülyeségeket ír, én nem sűrűn látok lányokat kávézóban :D meg ha egy idegen fiú random odamenne egy lányhoz, akkor egyből zaklatásnak venni.

bulikban más a helyzet, oda direkt ismerkedni megy az ember

2020. febr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!