Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek leget valami ebből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leget valami ebből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Ő 20, én 16 éves vagyok. 6 éve ismerjük egymást. Körülbelül 8 hónapja érzek iránta valami egészen furcsát. Szerelem, de annyira beleszerettem, hogy nem tudnám mással elképzelni az életem. Mindig is olyan párt szerettem volna, aki okos, intelligens, művelt, tisztelettudó, humoros, megértő...stb. Benne minden megvan. Amikor valaki kérdezte mindig ilyen férfit írtam le.

Sokszor érzek apró dolgokat, ami lehet, hogy csak én képzelem egy jelnek. Mert például ha megdicséri a ruhám, az nem feltétlenül jelent sokat. Amikor az egyik este hazavitt, nagyon sokat beszeltünk. És konkrétan remegtem. Annyira közvetlen volt velem. Egy társaságban nem mindig ilyen nyitott. Nem tudom, hogy ő mit érezhet. Nem sokat tudtam még kideríteni. Bár amíg facebookon egyedülálló a kapcsolati állapot, van remény :). Légyszi mondjatok bármit, ami segíthet rájönni, vajon ő csak barátként tekint rám.



2020. febr. 18. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6 éve ismeritek egymást nem csoda, hogy közvetlen :D

Amúgy a 20 évesek többnyire szeretik a 16-os korosztályt.

Ne éld bele magad teljesen de valószínűleg ha te megkérdeznéd vagy céloznál rá szerintem benne lenne a dologban.


Ha meg visszautasít, amiket leírtál rám is jellemzőek és 21 vagyok xD

2020. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abból, amit leírtál, nincs ember, aki korrekt választ tudna adni neked, hiszen jószerivel csak magadról, az érzéseidről beszélsz.
2020. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!