Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már olyan aki hazudott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan aki hazudott a súllyáról, és a testmagasságáról?

Figyelt kérdés

Miért csinálja azt az ember ha lebukik.

Nálunk akadt ilyen a srác azt mondta"sportos"(elvolt hízva)

Azt írta 165cm(annyi se volt a magassága.

Egy sportcipőbe magasabb voltam tőle és a nővérem, ez mennyire gáz?



2020. márc. 1. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Inkább az a gáz, hogy ez a két szám (egy harmadikkal együtt) befolyásol egy kapcsolatot, barátságot. Talán ha nem így lenne, nem hazudnának az emberek.
2020. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos szerintem az a gáz ha egy 163centis alacsonyabb srác nekem pattog a neten keresztül, na ez a gáz
2020. márc. 1. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én volt már hogy tudtomon kívűl hazudtam.

Én ugye edzek (konditerem), jelenleg 99kiló vagyok és 185centi. Akkor írtam valakinek, hogy 103kiló vagyok, de akkor egy darabig nem mértem magam és igazából már valami 112 kiló voltam. Nem vettem észre hogy "híztam" volna.


(Hatalmas izomtömeg volt rajtam, szóval nem zsír miatt voltam annyi kiló, csak sokkal durvábban edzettem. Hatalmas kar, csuklya, comb, vádli, széles váll... Szóval nem volt igazán feltünő hogy feljött 8 kiló izom pár hét alatt tömegelésnél. De azért mégse valós adatot mondtam)

2020. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2: miért gáz egy tulajdonság, amivel született? Vagy már nem lehet véleménye ha x cm-nél alacsonyabb?
2020. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon gáz. Nekem a legjobb barátnőm szokott hazudni a súlyáról. Nem is vagyok vele túl jóban. Szerintem ez egy eléggé gyerekes dolog.
2020. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért viszek mindig első randira mérleget és magasságmérőt. Aki hazudott, az megy a levesbe. Buktak már le jó páran.
2020. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az a gyerek hozhatnak mérleget meg magasságmérőt,annyit nyom majdnem mint a saját barátnője ..talán 2 centi eltérés lehet közöttük
2020. márc. 1. 20:14
 8/8 A kérdező kommentje:

Bianka kB. 162centi

Feri 164centi kB

2020. márc. 1. 20:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!