Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bűntudata van vagy ő is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudata van vagy ő is többet érez? Meg merjen mondani neki hogy érzek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki évek óta nagyon tetszik nekem. Nagyjából fél éve fociztunk tesi órán és valahogy egymásnak futottunk és véletlen elgancsolt/elestem a lábában.(nagyon ügyetlen vagyok) Eltörtem a lábam és ki kellett hagynom miatta azt a tánc versenyt amire közel egy éve készülök.A srácnak bűntudata volt és utána hónapokig próbált kiengesztelni.Azt mondta valahogy hiba teszi. Nagyon közel kerültünk egymáshoz.

Bármikor számíthatok rá, de nem tudom, hogy mit tesz azért, hogy kiengeszteljen és mit magától.

Szerintetek el monfjam neki hogy szeretem?

Vagy ezzel elveszíteném?


17/L



2020. ápr. 4. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem veszited el, ha ilyen sokaig torodik veled es joba is lettetek stb akkor erdeklodik irantad. Nem hiszem h csak az o miatta lett ez a baleset es nem szandekosan volt szoval nyilvan bocsanatot ker stb debuntadatnak szerintem nem kell lennie.

Szerintem nyugodtan jelezz fele

2020. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha évek óta tetszik neked.. és a sors (bár fájdalmas körülmények között dee) összehozott titeket és most már nagyon közel kerültetek egymáshoz.. akkor mire vársz, Senorita?

Szerintem mondd el neki, adagold be szép lassan. Tehát terítsd ki a lapjaid és légy őszinte

Sok sikert!

2020. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!