Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a szakításig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szakításig?

Figyelt kérdés
Szakítani tervezek a barátommal. A vírus miatt nem tudunk találkozni, én viszont ezt élőben szeretném megbeszélni vele. Eddig csak online chateltünk/videochateltünk/telefonáltunk a jelenlegi helyzet miatt. Viszont már eldöntöttem, nem szeretném vele folytatni a kapcsolatot. Addig hogyan viszonyuljak hozzá, míg nem találkozunk?

2020. ápr. 14. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell tervezgetni meg húzni, ha szakítani akarsz, akkor szakítasz, nem hitegeted a taliig és teszel úgy, mintha minden rendben lenne.
2020. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem sem esne jól, ha telefonon keresztül vetnénk véget több évnek.
2020. ápr. 14. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Igazad van, sokkal jobb valakit becsapni, akit elvileg szerettél azzal, hogy azt mutatod, minden okés majd az első tali alkalmával szakítasz vele. Emberségből jeles.
2020. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Videochat szerintem ebben az esetben jo lehet, es mond neki h meg beszelhettek rola ha te is szeretned, itt ez most mas mintha smst kuldenel.
2020. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is mond el neki h nem szeretned folytatni, videohivasban es h majd ha tudtok mar talalkozni akk vised a cuccokat es h majd ha meg vmit megakar beszelni akk majd eloben de h mar vegleges a dontesed.


En is ilyen helyzetben vagyok epp csak en vagyok az akit dobni akarnak es nagyon rossz h nem tudom mi lesz es mire szamitsak es mar 6 hete nem beszeltem vele eloben es kb 2 hete semmit. Es nem tudom h temenykedjek e vmi joban, semmit nem tudok egwsz nap csinalni szoval ne hitegesd ot es mondd el.

2020. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ne huzzatok egymás ideet ma este szedd össze a gondolatod és mondd meg neki kerek perec! Ne hitegesd!
2020. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is a videochat tök jó; végülis szemtől szembe van; meg ha most nincs mégis más lehetőség; akkor szerintem tök jó.
2020. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szó nem volt hitegetésről, de köszönöm mindenkinek. :)
2020. ápr. 14. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűen videochatben közöld vele a szándékaid és tedd hozzá, ha a közeljövőben vége lesz akkor találkozhattok hogy megbeszéljétek, de ha soká lesz vége akkor már felesleges lesz. Ismerem az érzést és tudom, hogy mennyire kellemetlen lenne neked addig úgytenni mintha nem lenen benned semmi.
2020. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
30%

Én lehetek az új párod ?

23F

2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!