Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk!!! Inkább legyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!!! Inkább legyen egy lány kicsit husisabb vagyis,hogy lehessen mit fogni kb egy 180cm /70kg arány, vagy inkabb vekony de kb alaktalan?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mindegy, csak azt tudja meg mondani, ki volt Radnóti, mi a különbség az ale és a lager sörök között, tudja mi volt az Agadiri krízis, olvasson Dosztojevszkit, és szeressen túrázni.
2020. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de sírva tudnék fakadni az ilyen kérdésektől.... Még mindig. 😓


Van akinek ez, van akinek az tetszik...

2020. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a C a megoldás
2020. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az alaktalan rosszabb, nem tűnik olyan soknak a 180/70, de ez mindenkinek más szerintem
2020. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem meg a kettő között. Tudod, nem csak husis / kövér, és alaktalan lányok vannak. A kettő között van egy óriási szakadék, amibe azért nem olyan durván nehéz bele kerülni, csak ugye az életmód..
2020. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés megfogalmazása alapján lehet tudni te melyik vagy :D

A kettő között is van több testalkat.

2020. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 180cm már túl magas
2020. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a nem husis/zsíros nem = alaktalan vékony. Gratulálok. Megint a helytelen társadalmi okosság. A formás =/= hájas zsíros f0s. Alakja annak van, akinek van izma. inkább legyen vékony és formás mint zsíros f¤s én azt mondom :)
2020. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A nő alakú nőt szeretem. Arányos, testalkattal. Van akinél ez 70 kg, van akinél 50.

A csontkollekciótol kirázz a hideg.

jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!