Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy érjem el hogy fontosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy fontosabb legyek a barátbőmnek mint a a baratnője?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy értem nem teszi felre a tanulást ami nem is lenne baj, ha nem azt látnám, hogy a barátnőjért viszont igen. És már fél éve együtt vagyunk és zavar, hogy én mindig félreteszem a haverokkal szervezett programot miatta ó meg nem... És szeretem és ő is engem csak jó lenne ha ő is így állna hozzá. Mit tegyek, hogy én legyek a legfontosabb? 18F

2020. máj. 18. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek saját értékrendje van. Ő dönti el hogy neki ki a legfontosabb és neked ebbe nincs belszólásod még akkor se ha együtt vagytok. Ő elvárja tőled hogy őt válaszd a haverok helyett vagy magadtól teszed?
2020. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egy csomóan szakítanak emiatt, így pár hónap után
2020. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló cipőben vagyok én is tesó 😕 nem tudom mit lehet ezzel tenni 😕

19/F

2020. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ez volt az egyik kapcsolatomban, én bármilyen programot elhalasztottam volna, ő meg kábé a macskájának a halála miatt is képes volt azt mondani, nem ér rá velem lenni. Borzasztó keveset találkoztunk. Én meg elkövettem azt a hibát, hogy nem tettem szóvá. Szerintem beszélhetnétek erről.
2020. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a barátnőjével több éve barátok, ezért ő mégis közelebb áll hozzá. Talán már testvéreként gondol rá.


Természetesen beszéljetek erről.

Próbáld te se lemondani a barátaiddal a programokat.


Lány vagyok. Ne engedd, hogy rövid pórázon tartson.

2020. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szenderke ***** válasza:
100%

Pasik jönnek-mennek, de a barátok megmaradnak. :D

Írhatnám ezt csajokkal is. Így állj hozzá te is.

És beszéld meg vele!

2020. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én fiúként mondom, hogy nekem ugyan olyan fontosak a barátaim mint pl amikor van barátnőm, és nem fogok elzárkózni tőlük csak azért hogy egy csajjal töltsem az időt akivel xy idő múlva vége lesz és a barátaimat is elveszítsem.

Tesó, állj a lábadra és legyél a barátaiddal. Amikor meg épp mindketten ráértek a barátnőddel, majd találkoztok. Nem kell folyton egymás nyakán lógni se féltékenykedni, lehet még tovább is tart úgy a kapcsolat :)

2020. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!