Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek léteznek azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek léteznek azok a tipikus filmbeli romantikus elemek pl csók az esőben?Ti éltetek már át ilyet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem, de bárcsak atelnek ilyeneket
2020. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
87%
Legelső csókom szakadó esőben történt. Szerintem abszolút létezik ilyen, de azért nem gyakori.
2020. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Létezik, csak éppen semmi romantikus nincs abban, hogy bőrig ázol. :D
2020. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen, és tökre élveztem.
2020. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Sok ilyen sztori van, csak amikor átéled, akkor -remélhetőleg- a partnerre koncentrálsz, nem pedig arra, hogy "hú most olyan lehetek mint XV a ....filmben".


Pl. mentem haza randiról és elkapott egy zápor. Rommá áztam de nem érdekelt, mert boldog voltam(pedig közben nem képzeltem magam Gene Kellynek, az Ének az eső-ből)


Összeölelkezve álltunk a Hableány orrában a kedvessel Zamárdi felé a balatoni naplementében.

(nem vizuáltam, hogy Kate Winslet áll mellettem, és nem a Titanicon hajózunk Amerika felé. szerencsére)


De pl. egy hétköznapi autósmoziban is átélhetsz szerelmes kaladokat, pedig nem Te vagy John Travolta a Pomádé-ból.


Szóval léteznek ilyen romantikus esetek a mi életünkben is. ;)

2020. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom, hogy igen.

19/L

2020. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2020. máj. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!