Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mitől áll fel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mitől áll fel?

Figyelt kérdés

Egy hosszabb nyelves csóktól feláll vagy több kell hozzá?

A barátom feküdt az ágyon én meg a mellkasán és csókolóztunk, lehetséges, hogy felállt neki (az ágyékához nem értem)?



2020. jún. 4. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Bármiféle "mocskos" dolog gondolatától. Egy csóktól egyből eszünkbe jut valami ilyen és akkor kész. Nem azért történik, mert csókolózunk.
2020. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát körülbelül mindentől ami lánnyal kapcsolatos, mert mindig előjön valami olyan gondolat ami után van indoka felállni
2020. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Stark2000 ***** válasza:
89%
Szerintem mondjuk a gondolat kevés. Nálam abszolút a csók váltja ki az izgalmi állapotot pl., a megfelelő személlyel lazán beindít.
2020. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Naiv lány, mi ez a kérdés :D Még csók se feltétlen kell hozzá, ha tetszel neki, az is elég lehet. Hát még csóktól!
2020. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a női lábfejektől is.
2020. jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kb egy ölelésnél az a helyzet, mint Rajnál az Agymenőkben, hogy csípőt elfordít 😂
2020. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Nekem már attól felált ahohy itt elolvastam ezeket.
2020. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Igen smárolásnál is rögtön feláll, de akkor is ha csak puszilgatja az arcomat. Volt már olyan is, hogy attól is felállt, ha simogattam a kezét.


Ezen kívül a férfiak elég vizuális típusok, szóval ha feltölt egy szép lány egy képet instára, arra is fel tudunk izgulni.


Voltam már ciki helyzetben ilyenek miatt, pl. strandon... :D

2020. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, de nálam bőven elég hozzá.
2020. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
A pinádtól
2020. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!