Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én hordok nylonharisnyát mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hordok nylonharisnyát mert bejön 16 éves srácként lányoknak ez ciki vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem randiztam még, csajozás is dumálás szintjén van még, nem vagyok 10/10-es kinézetű, de csúnya sem. Van humorom, igaz eddig nem nagyon volt sok lány barátom, pláne barátnőm. A nylonharisnya ha látszódik van akit elriaszt, vagy közömbös dolog?

2020. jún. 12. 17:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem, mihez hordanál harisnyát?
2020. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Rövidnadrággal, ugye télen jobban divat, nadrág alatt fiúknak. Az nem látszik.
2020. jún. 12. 17:45
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne, mindjárt jön a harisnyás férfi.

Sokszor láttam már az ilyen válaszaidat amiben leírod, hogy te harisnyát hordasz, most meglepődtem hogy te is 16 vagy, nagyon értelmesnek tűnsz egyébként. Nem egy megszokott dolog, meg hát ezt nők szokták hordani, ezért biztos, hogy van akit elriaszt, és a legtöbb ember szerint ez valószínűleg gáz. De például én is hordok extrásabb cuccokat, ami tudom hogy sok fiúnak nem tetszik, de nekem elég abból válogatni, aki elfogad így. Neked is biztos, hogy lesz valaki ilyen. De sajnos ez bőven kevesebb, mint aki cikizni fog érte :/ Viszont az itt garázdálkodó harisnyás férfivel az a nagy különbség köztetek, hogy te értelmes vagy, és a személyiséged is teljesen rendben van. (Vagyis ezt szűrtem le az eddigi válaszaidból, elég sokat láttam már)

2020. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom kivel keversz, én nem szoktam nagyon írni erre az oldalra, nagyon nem is olvasom, csak mivel így rövidnadrággal nem divat, csak télen hidegbe, ezért mondom megtudakolom.
2020. jún. 12. 17:59
 5/40 anonim ***** válasza:
63%
Ne fáradj, kiírja a felhasználóneved. Az összes harisnyás kérdésnél ott vagy.
2020. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Összes? Lol kb 2 hete regisztem.
2020. jún. 12. 18:10
 7/40 anonim ***** válasza:
92%

Én szoktam hordani harisnyát, de az téli és elég jó hideg napokon nadrág alá! De ha női harisnyát hordasz, az nem kicsit fura...

23/F

2020. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
74%
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ! VISSZATÉRT! FEEEDEEEEZÉÉÉÉKBE! XD Aztak-va! De megfiatalodtál, a múltkor még 40-es voltál feleséged és lányod volt! Beleestél talán az ifjúság forrásába, cilinke? Hogy lettél hirtelen 16 éves? :D Stukkert is hoztál, bogaram? XD
2020. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
#8 látszik jó fajta drogot foktál ki. 2 vagy 3 hete regisztráltam, gátlásaim vannak ezt illetően, hogy mit tegyek ha így járok, ez olyan furcsa? Lol, fogalmam sincs kivel kevertek.
2020. jún. 12. 18:28
 10/40 A kérdező kommentje:
7/én olyant hordok, veszek, amire nincs ráírva, hogy női. Egyébként kinek a pap, kinek a papné. Ahogy elnézem az korombelieket az öltözőben mások is felveszik, a vastagabb nylonharisnya jól szigetel, nem csúszik le, jövés-menés abban is más, ki mit szeret.
2020. jún. 12. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!