Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már majdnem 1 hónapja irogatunk, gyakran mondd fura dolgokat pl, Járj velem/Szeretlek jah mi?, és nem tudom hova tegyem ezt, kinda rossz vagyok az ilyen dolgokban, sose volt kapcsolatom, így eléggé nem tudom hova tegyem, mindennap irunk egymásnak, és talán kedvelem is, viszont még egyszer se találkoztunk élőben, csak képet láttam róla (Oké nem a legszebb srác, de a belsőséget nézve tök kedves, aranyos...meg perverz) Gyakran mondd olyan dolgokat pl: asszem tegnap beszélgettünk és közbejött a spanyol nyelv (nem tudom hogyan) és azt mondta hogy ugy fogni hogy cica (spanyol nyelven), nem tudom hogy most szórakozik e vagy nem, nem merek szemtől szembe kérdezni tőle, mindketten szinglik vagyunk, viszont a 3 évvel fiatalabb nálam. 17/L

2020. jún. 15. 12:19
 1/4 anonim válasza:

Lehet csak "kihasznál" mivel idősebb vagy tőle.. pl ha lefeküdnétek elkezdene dicsekedni a haverjainak hogy neki megvolt egy idősebb lány.

De az is lehet hogy neki is tényleg színpatikus vagy, csak ő sem tudja mit szeretne. Sokkal több kiderülne, ha élőben találkoznátok.

2020. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
17 évesen leeshetne, hogy csodát ne várj ebből a dologból. Egyrészt a "szeretlek" szó és a többi hülyeség, mind arra utal, hogy gyerek még, nem lenne komoly kapcsolatra alkalmas. Menőzni próbál a kissrác, bontogatja a szárnyait, de fogalma sincs az egészről. Egy virtuális "kapcsolatnak", meg nem sok értelme van...
2020. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki nem írja komolyan 1 hónap laza beszélgetés után a semmiből, hogy szeretlek. Pláne, ha még hozzáteszi, hogy "jah mi?" Nekem nem úgy tűnik, mintha bármi komolyat szeretne tőled.
2020. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 éves sráccal jönnél össze 17 évesen? Ekkora korkülönbséget kb. 20 éves kor felett nem fogsz megérezni (mármint ő 20 te 23). Ez a járjunk és szeretlek szöveg nagyon gáz főleg hogy nem találkoztatok. Első szexpartnernek szerintem jó lehet - legfeljebb otthagyod - viszont kapcsolatot szerintem nem érdemes kezdeni vele.
2020. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!