Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt hogyan szoktátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan szoktátok?

Figyelt kérdés
Mikor a párotok ölébe ültök, hogyan szoktátok megkérdezni, megkérni, hogy odaülhessetek? Mit szoktatok előtte mondani? Vagy csak szó nélkül odaültök?

2020. jún. 15. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért akarsz annyira az ölébe ülni? Ez most milyen kérdés amúgy? Egy normális, működő kapcsolatban nincs para ebből, ha szólsz, ha nem szólsz...
2020. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szó nélkül szoktam. Megsértődni csak nem fog :D
2020. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Van amikor szó nélkül. Az elején nem mertem, mert én nehezebb vagyok, még most sem mindig szeretem ezért.

Van amikor megkérdezem hogy oda ülhetek e. (Szó szerint így.)

És van amikor ő húz oda. Azt szeretem a legjobban.

2020. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha pont nem férek oda, mert mondjuk a gépnél ül, akkor odaállok mellé és ha rámnéz mondom neki, hogy "jönnék". Ő meg úgyis tudja miről van szó.
2020. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, Drágám, akkor én most az öledbe ülök." :D

Habár nem szoktam ilyet csinálni igazán. Maximum olyan volt, hogy akkor ültem rá, amikor feküdt, az is valami olyasmi volt, hogy "hát jó, én most ideülök, mert kényelmesnek tűnsz". :DD

2020. jún. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam előre bejelenti vagy megkérdezni, hanem csak úgy oda ülök. Vagy amikor ő húz oda, akkor sem szokta előre közölni.
2020. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek az első válaszolóval, hogy ebből egy egészséges párkapcsolatban nem kéne, hogy gond legyen, bár abban meg a kérdezőnek van igaza, hogy elvileg illene megkérdezni mindig minden esetben, hogy mit szabad és mit nem a másikkal. Ha jobban belegondolok, én szerintem még sosem kérdeztem meg, ami igazából ne is olyan nagy baj, hiszen azért testbeszéd is van és nem letámadni szoktam az emberemet, hanem látja, hogy közeledek hozzá, ahogy én is látom rajta, hogyha ő nem akarja, de egyébként nagyon is kedves és jó fej dolog lenne a részedről, ha megkérdeznéd tőle, hogy ő mit szól hozzá, akárhogy, ahogy épp jön, de írhatok neked példákat is rá:

- mit szólnál hozzá, ha az öledbe ülnék?

- beleülhetek az öledbe?

- te is szeretnéd, ha az öledbe ülnék?

- van valami ellenvetésed az ellen, hogy az öledbe üljek?

De ezek persze az én szavaim és szerintem én még tényleg soha nem mondtam ilyeneket, de a kérdésed apropóján igyekszem majd én is mindig megkérdezni őt mostantól, hiszen egy dolog az, hogy én mit szeretnék, a másik meg persze, hogy szól, ha ő mást szeretne, de ezt meg lehet előzni kérdéssel, ami csak jó fejjé teszi a kérdezőt, ugye... ;)

2020. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Az általad feltett kérdések addig okésak, amíg a kapcsolat nagyon friss. A második az teljesen rendben van, később is, de x idő után már nem fogod azt kérdezni, hogy van-e ellenvetése, mit szólna hozzá, vagy, hogy szeretné-e. Miért? Mert ismerni fogod a másikat. Tudni fogod, hogy szereti-e, látni fogod, hogy mikor alkalmas, vagy alkalmatlan, van-e kedve vagy nincs. Egy idő után már nem kellenek a szavak ilyen esetekben. Ez baromság, hogy mindig mindent illene megkérdezni a másiktól. Ha nem jön ösztönből, kérdezés nélkül, az gáz. Ez olyan, mint a kézfogás, csók, ölelés, szex. Mindig megkérdezed és engedélyt kérsz mindenhez? :) (#1 voltam)
2020. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!