Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Mi lehet ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi lehet ennek a vége?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki exem volt haverja és el kezdtünk beszélgetni. Elmondta, hogy szex kapcsolatot keres es hát bele mentem ebbe az egészbe. Másnap találkoztunk, hogy át beszéljük az egészet. Elkezdett ölelgetni meg majdnem meg is csókolt. Megbeszéltük, hogy hétfőn történjen meg..közölte velem, hogy ne beszéljünk Facebookon meg sehol mert akkor érzelem is kialakulhat. Ma rám írt és hivogatott is. Rakerdeztem, hogy miért valami kamu dolgot adott be.. Viszont nem jött össze a hétfő és csak júliusban lesz itthon, ahol elmondta, hogy nem fog engem elfelejteni és lehet lesz más lány az életében, de nem felejti el. Nagyon rosszul esett és nem tudok aludni sem enni sem és nem tudom mivan velem.. Olyan mintha elkezdtem volna hozzá kötődni.. Mi lehet ennek a vége szerintetek?

2020. jún. 22. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha mar az szarul esett amit most csinalt szinte 0 kommunikacio es testi kapcsolat nelkul gondold el mi lenne ha tobb tortenne.. szerintem ebbol te jonnel ki szarul es ha van egy kis eszed elfelejted az ilyen sracokat
2020. jún. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: miert?
2020. jún. 22. 01:50
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem inkabb felejtsd el ezt az egeszet😅.. ha most rosszul esett akkor mi lesz kesobb szerinted?
2020. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Az hogy miert jonnel ki szarul belole azt leirtam, az pedig hogy miert keruld oket.. nos ha valaki csak dugni hiv de meg azt sem tudja normalisan megbeszelni veled mar ott latszik hogy vagy eleg sotet az illeto vagy szimplan csak kerit es kifogasokat gyart ahol csak tud, szoval nem nehez felismerni az ilyeneket. Ha valaki azt akarja es benne vagy, nem fog ennyit habozni rajta hidd el.

2020. jún. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1: ma akart at jonni, csak nekem ma be kell mennem a suliba beiratkozni

Es o nem az en varosomban dolgozik, hanem kb 200-300 kmre..

2020. jún. 22. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra elég a szexkapcsolat, akkor semmi gond, akkor majd előbb-utóbb megtörténik. Ha nem elég, akkor hagyd, hisz ő elmondta, hogy csak azt akar. Ha nem akar érzelmeket, akkor miért mondja, hogy nem fog elfelejteni? S utána meg, hogy lehet hogy lesz más kapcsolata is közben. Ez egy nárcisztikus zsarnoknak tűnik, az ilyenek sok partnert tesznek tönkre. Ha így van, akkor lehet, hogy komoly lelki sérüléseket kockáztatsz. Amennyire ezt ennyiből meg tudom állapítani. Ha lefekszel vele, utána lehet, hogy úgy fogod érezni, hogy kihasznált, de ha neked is csak a testről szól, akkor lehet, hogy lesz néhány jó együttlétetek. Kérdés, hogy te mit szeretnél?
2020. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os. a kérdésed végén a szerelem, meg kapcsolat tag-eket adtad meg. Ez lehet, hogy jelent valamit.
2020. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kerdezo segitseget kert nem pedig azt hogy beleszolj az Ő eletebe
2020. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
20eves vagyok :) el tudom dönteni mit szeretnek es kivel😽
2020. jún. 22. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:
En pl nem szeretem az ilyen dolgokat, de ha neked, kedves kerdezo ez jo hat akkor miert ne?:D csak vigyazz, hogy ne kezdj el kotodni hozza.
2020. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!