Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem hiányzom neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiányzom neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Én 25 éves pasi vagyok, párom 19 éves nő.

Jelenleg 3 hónapja vagyunk együtt.

Mikor együtt vagyunk, érzem hogy szeret, bújás, csók, ölelés, egyszerűen le se lehet vakarni rólam.

Mindennap beszélgetünk, közös játékot játszunk akár egész nap ha van időnk, napi 2-3 órákat telefonálunk.

Viszont ha én mondom neki hogy hiányzik, akkor ő azt mondja hogy most nem érzi azt, hogy én hiányoznék neki.

Ez mitől lehet?

A szeretlek az folyamatosan elhagyja a száját, és személyesen érzem is.

De miért nem hiányzom akkor neki??? mi lehet ennek az oka?

Friss a kapcsolat, ő kicsit lelkileg sérült az előző kapcsolata miatt.

Azt szokta még mondani mikor írom neki azt, hogy hiányzik, hogy szívesebben lenne most velem mint otthon, és örülne ha átjöhetne, de azt, hogy hiányzom sose mondja ki, és még csak nem is utal rá.



2020. jún. 22. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg érzem, hogy szeret, nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget. Persze ez csak én vagyok. De nekem nem tűnik vészesnek a helyzet.
2020. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt túl sokat vagy vele, persze hogy nem hiányzol neki ha egész nap egymással foglalkoztok, tök mindegy ha csak a neten keresztül. Hobbi, haverok? Mindenkinek kell a saját idő, nem egészséges ennyire összenőni.


Másrészt needy vagy, tapadsz rá és folyamatos megerősítést akarsz tőle. Ha nem hiányoznál neki, akkor nem beszélne veled. Azért van veled mert kedvel, szeret. Miért kell ezt túlragozni? Túlságosan az ő érzelmi állapotába vagy kapaszkodva és aszerint van a te kedved is belőve. Támaszkodj jobban magadra.


Harmadrészt lelkileg sérült, ami a fenti két szitura amúgy sok magyarázatot adna. Neki kell a saját problémáin dolgoznia, mert te nem fogsz semmit megjavítani, azt elhiheted.

2020. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!