Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak bármikor ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak bármikor ha küldök egy képet magamról, mindig annyit ír rá hogy “aranyos” vagy “wow” és sosem dicsér úgy meg ami kezd zavarni, és most vettem igazán észre ezt. Túlhisztizem?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
A barátod meleg 😆
2020. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti. Minek küldesz neki? Lehez, hogy már sok. Vagy szívesebben látna élőben.
2020. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyent ritkán, de nekem is azt írja hogy cuki, vagy aranyos vagy valami ilyesmi.

De azt nem írja hogy szexi vagy ilyesmi de szerintem (legalább is én így vettem észre) ő nem is szokta ezt mondani.

Nem tudom a te barátodnak milyen a szóhasználata de lehet ő ezt mondja arra ki tetszik neki.

2020. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar? Lehet, hogy ő nem az a típus, aki ömlengeni kezd, hogy omfg milyen gyönyörű, ezer emoji, stb. De attól még nem jelenti, hogy nem tart szépnek, vagy akármi.
2020. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, túlhisztized. Azt sem értem, minek küldözgetsz képet magadról, ha a kutya nem kéri. Nem vagy te kissé exhibicionista?
2020. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Külgy neki a nunidról vagy egy cicist
2020. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

Aranyos egy plüss, vagy egy kutyus, de nem egy nő.

A pasid meleg, vagy csak simán nem tekint rád nőként.

2020. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
CUCK
2020. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Engem speciel zavarna ha naponta kapnám a sablon selfiket a barátnőmről.

Még ennyit se írnék neki

2020. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is csak azt tudom kérdezni, hogyha nem kéri minek küldöd? Én sem értem amikor valaki csak úgy küld magáról egy képet, pedig soha egy szóval nem mondtam, hogy kéne és nem is tudom mit kéne rá írjak.
2020. jún. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!