Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez és mit tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez és mit tudok csinálni ha a beszélgetés nem segít amit sokszor próbáltam én és ő is rosszul jövünk ki belőle?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm barátnőivel zsinórban 3 napot tud találkozni és egy héten 5-6x is és elkísérgeti az egyiket aki érzelmileg folyamatosan zsarolja, hogy "vele senki nem foglalkozik" stb. körmöshöz (holott ő nem ott csináltatja) és velem meg csak heti 2-4 napot és az is "csak" 3-4 órát és hát most már 3/4 éve mondom neki találkozhatnánk többet is erre azt a választ kapom, hogy "sok dolga van de szeretne és próbálja megoldani", de ha tényleg akarja miért nem tudja néha (nem mindig) lemondani az ilyen elkísérgetést? Hosszú távra tervezünk csak nagyon egy oldalúnak érzem, hogy én mindig megoldom, hogy ne legyen programom amikor neki jó, hogy végre tudjunk talizni és most nyáron se változik a helyzet.. segítsetek mit tegyek?

2020. jún. 29. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát mennyi idősek vagytok? amúgy meg mondd meg neki, hogy ez tökszarul esik és nem kéred, hogy válasszon köztük vagy közted, de ha szeret, akkor akarjon veled lenni, közösen programokat csinálni, de ezek szerint neki a barátai fontosabbak. mondd el az érzéseidet valamikor olyankor, amikor nyugodtak vagytok és tudok dumálni, nem pedig telefonon meg ilyenek. és szerintem azt is mondd meg neki, hogy a fontossági sorrendben nálad az első helyen van, de úgy érzed, hogy te az ő fontossági listáján valahol a végén állsz

17/L

2020. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet köze hozzá annak, hogy az érzelmileg zsarolós barátnője behálózta, hogy szabadideje is alig marad.
2020. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!