Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 17 éves fiú, és egy 20 éves lány párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Például ha van egy 17 (két hónap híján 18) éves fiú, és egy 20/21 éves lány, akkor működhet köztük egészséges, hosszú távú párkapcsolat?

Meg az is érdekel, hogy ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba? Akár fiú vagy, akár lány, érdekel a véleményed



2020. júl. 2. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En 22 vagyok, parom 27 es jol megvagyunk :)
2020. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen releváns kérdés létezik ez ügyben: szeretik-e egymást?

Minden más eltörpül, áthidalható, megoldható, elsimítható, működtethető.

2020. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsés a csávó. :)
2020. júl. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem teljesen normális és egészséges a korkülönbség közöttetek hiába a fiú fiatalabb szerintem nem ciki

Én 20/F barátnőm 23/L és mégis jól megvagyunk soha nem volt probléma az a 3 év

2020. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elfogadható.

Olyan párt is ismerek, akiknél a nő 6 esztendővel idősebb, és teljesen jól megvannak.

2020. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én simán belemennék.

Én szinte csak idősebb lányokkal jönnék össze, a korombeliek annyira gyerekesek és buták.

2020. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Ez olyan mint egy 38 és egy 35 éves ember kapcsolata
2020. júl. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!